logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
3
26

Babę zesłał Bóg: Geje na Wiejskiej

O małym Kapitolu

Dodano: 22.11.2010, Aktualizacja: 08.10.2014

Czy Bajroniczna znów ponarzeka? Owszem. Dlaczego? Bo to - co piękne i miłe macie w swoich klubach, w swoich domach, łóżkach i przy własnych stołach. Ale czy możecie wyjść z tym na ulice, jeżeli akurat macie na to ochotę? Tylko tam gdzie jesteście w pełni bezpieczni. Czy nie zdarzyło Wam się tak, że wiele razy o swojej kobiecie mówiliście bezpłciowo lub w rodzaju męskim? Czy zdarzyło się Wam milczeć gdy Wasze znajome rozpływały się na temat przygotowywanego właśnie ślubu? Czy idąc na ten ślub zabrałyście swoją kobietę, czy też może towarzyszył Wam Wasz znajomy? Jeżeli któraś z wymienionych sytuacji miała miejsce w Waszym życiu, to znaczy, że wiele jest jeszcze do zrobienia…

Dlaczego Bajroniczna ponarzeka? Bo wczorajszego wieczoru obejrzała materiał emitowany kiedyś na Planete - „Geje na Kapitolu”. My również posiadamy swój mały Kapitol na ulicy Wiejskiej w Warszawie. Tam właśnie co dnia wielu kryptogejów głosuje przeciwko nam. Głosuje tak bo boi się utożsamienia z nami. Mają swoje domu, rodziny, mają swoje samochody i równo przystrzyżone trawniki. Młodym chłopcom, których od czasu do czasu zapraszają na swe skórzane kanapy, wciskają w ręce pieniądze za milczenie. Potem wracają do swych rodzin, prowadzą kolejne kampanie, lub też odbębniają kolejne głosowanie w sejmie. Na początku nowego miesiąca dostają wypłatę - za głosowanie przeciwko nam, my płacimy im naszymi podatkami. Nie można wchodzić z butami do czyjegoś łóżka. Jednak kiedy decyzje jednych mają negatywny wpływ na życie drugich, nie można milczeć. Demaskowanie kryptogejów jest więc koniecznością. Można powiedzieć, że oni swymi decyzjami wchodzą z butami do naszych łóżek - decydują o tym jak prawnie ma wyglądać nasze życie, czego nam nie wolno i jak długo nam nie wolno. W 2008 roku w „Super Expressie” ukazał się artykuł, w którym żon...   ( Pozostało znaków: 4880 )
Anna Krystowczyk Autor: Anna Krystowczyk Miłośniczka starych filmów, jazzu i fotografii Poznański nabytek z polski wschodniej. Miłośniczka starych filmów i dobrych książek. Współautorka vloga "Book raczy wiedzieć".

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186942   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku