logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
147
6
39

10 lat t.A.T.u. - zbudować nową Rosję

Homofobi to ludzie inwalidzi

Dodano: 20.01.2010, Aktualizacja: 20.01.2010

Jeszcze dekadę temu każdy parsknąłby śmiechem, gdyby ktoś powiedział, że wakacyjnym hitem parkietów będzie rosyjskojęzyczna piosenka, z mknącą przez zasypaną śniegiem Syberię ciężarówką w teledysku. Wraz z premierą debiutanckiego videoclipu t.A.T.u. do utworu "Ya soshla s uma"/"All the things she Said"
Rosja zamarła. W kraju, gdzie jeszcze kilka lat wcześniej można było trafić do więzienia za trzymanie się za rękę z osobą tej samej płci, wyemitowano klip, w którym dwie uczennice całują się w strugach deszczu i śpiewają "Mamo, tato, wybaczcie mi... Ja zwariowałam, potrzebuję jej...".

Jeszcze dekadę temu każdy parsknąłby śmiechem, gdyby ktoś powiedział, że wakacyjnym hitem parkietów będzie rosyjskojęzyczna piosenka, z mknącą przez zasypaną śniegiem Syberię ciężarówką w teledysku. Wraz z premierą debiutanckiego videoclipu t.A.T.u. do utworu "Ya soshla s uma"/"All the things she Said" Rosja zamarła. W kraju, gdzie jeszcze kilka lat wcześniej można było trafić do więzienia za trzymanie się za rękę z osobą tej samej płci, wyemitowano klip, w którym dwie uczennice całują się w strugach deszczu i śpiewają "Mamo, tato, wybaczcie mi... Ja zwariowałam, potrzebuję jej...". t.A.T.u. od początku było perfekcyjnym produktem marketingowym show biznesu. Czarnowłosa Julia Volkova i rudowłosa Lena Katina afiszowały się ze swoim uczuciem, śpiewały o nim w piosenkach i całowały się na scenie. Od początku pojawiały się głosy, że wszystko jest jedynie kreacją sceniczną, ale dziewczyny odgrywały swoją rolę idealnie: trzymały się za ręce podczas wywiadów, rozbierały się na scenie, zapewniały o swojej miłości. Szokowały teledyskami, w których całowały się, symulowały masturbację, wysad...   ( Pozostało znaków: 4750 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186850   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
10 lat t.A.T.u. - zbudować nową Rosję (c) blog.tatu.ru
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku