logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
0
1

Memorial AIDS Day 2009

Tak było w Warszawie

Dodano: 22.05.2009, Aktualizacja: 22.05.2009

Tegoroczne obchody Memorial AIDS Day w Warszawie rozpoczęliśmy już 14-go maja w czwartek, koncertem charytatywny w Klubie Rasko. Wystąpili: sobowtóry Freddiego Mercurego, Maryli Rodowicz i Dody, plejada wybitnych polskich Drag Queen

- Robert Łukasik (Prezes Zjednoczenia na Rzecz Żyjących z HIV/AIDS "Pozytywni w Tęczy") - Moim pragnieniem, jako jednego z głównych organizatorów 26-go Światowego Dnia Pamięci o Zmarłych na AIDS w Warszawie było, aby było to święto życia, mimo iż wspominamy tych, którzy zmarli z powodu AIDS. Dużo i często mówi się o HIV i AIDS w kategoriach smutku, śmierci, ryzyka, zagrożenia, itp... Zapominamy przy tym, o tych Wszystkich, którzy mimo wielu przeciwności losu, zmagania się z terapią antyretrowirusową i stygmatyzacją społeczną, nadal żyją, normalnie funkcjonują i co najważniejsze potrafią cieszyć się życiem! Dlatego też wspólnie z wolontariuszami "Pozytywnych w Tęczy" postanowiliśmy poprzez zabawę, muzykę powspominać tych którzy zmarli na AIDS i razem z tymi, którzy żyją pozytywniej spojrzeć w przyszłość! Tegoroczne obchody Memorial AIDS Day w Warszawie rozpoczęliśmy już 14-go maja w c...   ( Pozostało znaków: 3832 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186791   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Memorial AIDS Day 2009 © Pozytywni w Tęczy
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku