logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
5
0
13

Kiedy kobieta kocha kobietę

Album dla kobiet "niekoniecznie heteroseksualnych"

Dodano: 06.05.2008, Aktualizacja: 06.05.2008

Kiedy kobieta kocha kobietę... zaczyna się historia kolejnej, jedynej w swoim rodzaju miłości. Być może twierdzenie, że każda miłość jest niepowtarzalna, brzmi banalnie, ale właśnie takie przekonanie od samego początku towarzyszyło każdej z nas, czyli kobietom współtworzącym ten album.

Kiedy kobieta kocha kobietę... zaczyna się historia kolejnej, jedynej w swoim rodzaju miłości. Być może twierdzenie, że każda miłość jest niepowtarzalna, brzmi banalnie, ale właśnie takie przekonanie od samego początku towarzyszyło każdej z nas, czyli kobietom współtworzącym ten album. Kiedy wydawczyni AnkaZet wyszła z propozycją stworzenia albumu dla kobiet "niekoniecznie heteroseksualnych", okazało się, że ten kontrowersyjny z pozoru pomysł jest dla nas tak oczywisty, że porzucenie go byłoby tożsame z grzechem zaniechania. W swojej pracy terapeutycznej i seksuologicznej oraz w działalności połecznej nieustannie spotykamy się z różnymi wersjami nieheteroseksualnej miłości. Żyjemy w takich czasach i takiej rzeczywistości, że już nie każda kobieta musi wierzyć w bajki o księciu na białym koniu albo rycerzu zabijającym smoka. Niektóre przywołują w snach złotowłosą księżniczkę, Amazonkę na czarnym rumaku albo tajemniczą dwupłciową istotę - Androgyne. Świat kobiecej wyobraźni, potrzeb i uczuć obfituje w niespodzianki... Nasz album jest więc prze...   ( Pozostało znaków: 4502 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186721   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku