logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.04.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
44
9
43

Jak być tęczowym patriotą?

Poradnik dla LGBT

Dodano: 07.11.2017, Aktualizacja: 11.11.2017

Czy można być LGBT i polskim patriotą lub patriotką? Co w ogóle oznacza być Polką i Polakiem? Czy jesteście dumni ze swojego kraju? Czy tęczowa flaga komponuje się z polską? Z okazji dzisiejszego święta zachęcamy Was do dyskusji na ten temat i... z przymrużeniem oka prezentujemy nasz poradnik - jak być tęczowym patriotą?

Po 123 latach zaborów, w 1918 roku, Polska odzyskała niepodległość. Chciałoby się rzec, że piękne święto, powód do radości i dumy z bycia Polakiem i Polką. Jak jest - wszyscy wiemy. Dziś patriotyzm jest bardziej "obciachem", a do tego kojarzonym raczej ze smutnymi chłopcami, którzy chcą "Polski tylko dla Polaków".Czy jesteśmy jeszcze w stanie "odzyskać" patriotyczne symbole i sam patriotyzm? Czy to w ogóle ma sens? Czujecie się tęczowymi patriotami? Z okazji dzisiejszego święta przygotowaliśmy kilka "oczywistych oczywistości". BĄDŹ SOBĄNie każdy może sobie pozwolić na życie poza szafą, ale jeśli tylko możesz - bądź so...   ( Pozostało znaków: 2664 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 200340   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Jak być tęczowym patriotą? Biało-czerwono-tęczowe Nasze Wielkie Krakowskie Wesele, fot. za: facebook.com/slubMarkaiJedrzeja
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku