logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.04.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
49
86
50

Nowe szaty Queer’a

Zobacz jak wygląda nowy layout naszego portalu

Dodano: 15.07.2017, Aktualizacja: 23.10.2017

Po pięciu latach nawet najładniejsza strona internetowa staje się rupieciem :-) Wiemy to i fakt, że Queer.pl od tak długiego czasu pozostaje bez zmian nie wynika z naszej złej woli, lecz - bądźmy szczerzy - ograniczonych możliwości.

Skoro pozwalamy już sobie na taką szczerość to mamy dla Was kolejne wyznanie: nie możemy się już patrzeć na starego Queer’a :-) Postanowiliśmy więc zaszaleć i oto dziś przekazujemy Wam pierwszy skrawek nowego portalu.

No właśnie - “skrawek” a nie cały portal. Jak wielu innych wydawców zdecydowaliśmy się na rozłożenie tzw. “relaunch'u” na raty. Dzięki temu w miarę szybko możemy pokazać Wam nowy projekt a pozostałe oddawać w miarę postępowania prac nad nimi.

Rozpoczęliśmy od strony głównej oraz projektu artykułu. Wiemy, że ostatnie zmiany przed 5 laty wywołały u wielu z Was nieprzyjemny szok :-) Tym damy wam chwilę, abyście się mogli przyzwyczaić do nowej szaty graficznej portalu.

Gotowi? Jeśli tak, wystarczy kliknąć w ten w odnośnik

chcę zobaczyć nowy Queer.pl

Teraz strona główna portalu oraz wszystkie artykuły zobaczysz w nowej formie. Jeśli chcesz wrócić do starej, wystarczy, że wrócisz do tego artykułu poprzez odnośnik umieszczony w górnej części strony i klikniesz

chcę wrócić do starego Queer.pl

Jesteśmy ciekawi Waszych komentarzy - liczymy na konstruktywną krytykę, ale jesteśmy też bardzo łasi na komplementy :-)

Ciąg dalszy nastąpi.
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (50)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Obserwatorka (?) 29.03.2018 12:23
Apfelsine:
Ogólnie to mogliby zmienić coś w sposobie wysyłania wiadomości, żeby za każdym razem nie trzeba było naciskać przycisku WYŚLIJ.

No właśnie!
Poza tym wiadomości same powinny się pisać automatycznie, żeby nie trzeba było klikać w klawiaturę.
Hehe!
Apfelsine (15) Lublin 29.03.2018 1:15
Ogólnie to mogliby zmienić coś w sposobie wysyłania wiadomości, żeby za każdym razem nie trzeba było naciskać przycisku WYŚLIJ.
Stypa (?) 21.02.2018 8:40
Obsesyjna walka z hejtem pewnych osób sprawiła, że ten portal jest MDŁY, nudny...
Gdzie są ci wspaniali wyraziści ludzie, którzy skakali sobie do gardeł w komentarzach?
Gdzie wariat @vito, który twierdził, że muzułmańska wiara jest przyjazna gejom? Swoimi komentarzami podnosił ludziom ciśnienie na portalu.
Sorry, ale ten portal jest coraz gorszy... Brakuje mi w nim ciekawych komentarzy, dyskusji.
Same artykuły to dla mnie za mało, chociaż niewątpliwie sa ciekawe i na poziomie.
przyprawa do herbaty (39) Wrocław 18.02.2018 20:51
Zaczynam się coraz bardziej przekonywać do nowego wyglądu Queera.

Tylko (na razie? ;) takie małe zastrzeżenie: napis "KOMENTARZE" pod zdjęciami jest, według mnie, ogromny. Dałoby się coś w tej sprawie ten tego? ;)

Pozdrawiam nie znad morza!
przyprawa do herbaty (39) Wrocław 15.02.2018 3:29
ola1974a:
Nie podoba mi sie, jest nieprzejrzyste i zle sie czyta na tablecie. Jak mozna wrocic do starego formatu ?


PS Kiedy odpowiadałam akurat coś "Dyrykecja" :) robiła albo coś dziwnego się samoistnie zadziało, ponieważ na stronie głównej mam poprzedni wygląd i tak, jak napisano: "Jeśli chcesz wrócić do starej, wystarczy, że wrócisz do tego artykułu poprzez odnośnik umieszczony w górnej części strony i klikniesz 'Chcę wró...."
przyprawa do herbaty (39) Wrocław 15.02.2018 3:23
ola1974a:
Nie podoba mi sie, jest nieprzejrzyste i zle sie czyta na tablecie. Jak mozna wrocic do starego formatu ?


Pod koniec artykułu, na niebieskim tle, jest napis "CHCĘ WRÓCIĆ DO..."

:)
ola1974a (44) Wrocław , szwecja 13.02.2018 23:00
Nie podoba mi sie, jest nieprzejrzyste i zle sie czyta na tablecie. Jak mozna wrocic do starego formatu ?
przyprawa do herbaty (39) Wrocław 13.02.2018 1:13
meteorite:
therearerules:
przyprawa do herbaty:
meteorite:
Jak dla mnie było spoko dopóki była możliwość przełączania pomiędzy starym, a nowym wyglądem. Mogę się założyć, że znaczna część użytkowników zagląda tutaj teraz rzadziej, włącznie ze mną. #sorrynotsorry


"Jak dla mnie było spoko dopóki była możliwość przełączania pomiędzy starym, a nowym wyglądem."
Zdecydowanie tak.


Czy tylko ja widzę w tym artykule dwa, niebieskie, wielkie linki:
==> "CHCĘ ZOBACZYĆ NOWY QUEER.PL" <==
==> "CHCĘ WRÓCIĆ DO STAREGO QUEER.PL" <==
???


Faktycznie, przeoczyłem to wcześniej. Mój błąd!


I mój, przepraszam.
meteorite (19) Ostrołęka 12.02.2018 20:10
therearerules:
przyprawa do herbaty:
meteorite:
Jak dla mnie było spoko dopóki była możliwość przełączania pomiędzy starym, a nowym wyglądem. Mogę się założyć, że znaczna część użytkowników zagląda tutaj teraz rzadziej, włącznie ze mną. #sorrynotsorry


"Jak dla mnie było spoko dopóki była możliwość przełączania pomiędzy starym, a nowym wyglądem."
Zdecydowanie tak.


Czy tylko ja widzę w tym artykule dwa, niebieskie, wielkie linki:
==> "CHCĘ ZOBACZYĆ NOWY QUEER.PL" <==
==> "CHCĘ WRÓCIĆ DO STAREGO QUEER.PL" <==
???


Faktycznie, przeoczyłem to wcześniej. Mój błąd!
therearerules (36) Kraków 12.02.2018 9:25
przyprawa do herbaty:
meteorite:
Jak dla mnie było spoko dopóki była możliwość przełączania pomiędzy starym, a nowym wyglądem. Mogę się założyć, że znaczna część użytkowników zagląda tutaj teraz rzadziej, włącznie ze mną. #sorrynotsorry


"Jak dla mnie było spoko dopóki była możliwość przełączania pomiędzy starym, a nowym wyglądem."
Zdecydowanie tak.


Czy tylko ja widzę w tym artykule dwa, niebieskie, wielkie linki:
==> "CHCĘ ZOBACZYĆ NOWY QUEER.PL" <==
==> "CHCĘ WRÓCIĆ DO STAREGO QUEER.PL" <==
???

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran