logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
42
66
32

Nowe szaty Queer’a

Zobacz jak wygląda nowy layout naszego portalu

Dodano: 15.07.2017, Aktualizacja: 23.10.2017

Po pięciu latach nawet najładniejsza strona internetowa staje się rupieciem :-) Wiemy to i fakt, że Queer.pl od tak długiego czasu pozostaje bez zmian nie wynika z naszej złej woli, lecz - bądźmy szczerzy - ograniczonych możliwości.

Skoro pozwalamy już sobie na taką szczerość to mamy dla Was kolejne wyznanie: nie możemy się już patrzeć na starego Queer’a :-) Postanowiliśmy więc zaszaleć i oto dziś przekazujemy Wam pierwszy skrawek nowego portalu.

No właśnie - “skrawek” a nie cały portal. Jak wielu innych wydawców zdecydowaliśmy się na rozłożenie tzw. “relaunch'u” na raty. Dzięki temu w miarę szybko możemy pokazać Wam nowy projekt a pozostałe oddawać w miarę postępowania prac nad nimi.

Rozpoczęliśmy od strony głównej oraz projektu artykułu. Wiemy, że ostatnie zmiany przed 5 laty wywołały u wielu z Was nieprzyjemny szok :-) Tym damy wam chwilę, abyście się mogli przyzwyczaić do nowej szaty graficznej portalu.

Gotowi? Jeśli tak, wystarczy kliknąć w ten w odnośnik

chcę zobaczyć nowy Queer.pl

Teraz strona główna portalu oraz wszystkie artykuły zobaczysz w nowej formie. Jeśli chcesz wrócić do starej, wystarczy, że wrócisz do tego artykułu poprzez odnośnik umieszczony w górnej części strony i klikniesz

chcę wrócić do starego Queer.pl

Jesteśmy ciekawi Waszych komentarzy - liczymy na konstruktywną krytykę, ale jesteśmy też bardzo łasi na komplementy :-)

Ciąg dalszy nastąpi.
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (32)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Monome (44) Bielsko-Biała 03.01.2018 18:10
Odkąd queer przestał być innastrona.pl nastąpiła seria kolejnych zmian na gorsze, ta zmiana nie stanowi wyjątku. Moim zdaniem powinniście zacząć zmieniać stronę od zastanowienia się czym ten portal ma właściwie być, bo mam wrażenie, że to nie jest jasno zdefiniowane, a w wyniku tego powstają rzuty na różne "modne trendy w designie" bez zastanowienia się czy pasuje i czy usprawnia. Nowy layout jest chaotyczny i nieprzyjazny dla użytkownika.
Izrail (25) Łódź 01.01.2018 12:53
typowe tempo prac queer. Zanim zdążą wprowadzić zmiany z nową szatą graficzną i innymi udogodnieniami to będą tworzyć kolejna.

Od lipca wisi tutaj ten post... a wciąż nic nie zostało zrobione/zmienione...
haoska (25) Bełchatów 31.12.2017 22:37
Kurw... jak ja nienawidzę zmian... Typowy cebulak ze mnie xD
fagod (28) Gdynia 17.12.2017 6:00
Super, że idziecie z duchem czasu. Poprzednia wersja wydawała mi się jakaś niedorobiona, dziwnie niektóre rzeczy działały ;)

Co mi się nie podoba w obecnej wersji:
- przede wszystkim dobór fontów. Nagłówki wydają mi się takie agresywne, ta czcionka jest taka ostra, wielka i "rozciągnięta", to już Fakt czy natemat mają łagodniejszą. Również font, którym pisane są nazwy użytkowników - jest taki "rozciągnięty" że ciężko mi się czyta. Wejdźcie np. na stronę Element Talks, tam jest ładnie. Zrobiło im krakowskie Studio Otwarte.
- ten efekt cienia pod zdjęciem artykułu wg mnie jest zbędny ;)
- na początku wszystko mi się wydawało takie duże, ale przynajmniej osoby niedowidzące mają wygodnie, i może teraz taki trend ;)

Podoba mi się:
- jest przejrzyście
- nowocześnie
thecherrypie (27) chodziez/wroclaw 16.12.2017 22:35
Wolałam wersję www.innastrona.pl.
Assassinate (17) Praga / Gdańsk / Berlin 13.12.2017 10:59
Zdecydowanie stara. Odkąd wprowadzacie zmiany to mam problem w aplikacji na telefonie. Cały czas przełącza mnie do internetu. Poprawcie to!
lawendowa (26) Warszawa 08.12.2017 18:16
Nie wnikam jaki był koszt postawienia nowego layoutu, ale to się prosi o pocisk od góry do dołu.

1. Białe, białe i jeszcze raz białe - taka się zrobiła moda na biały kiblowy (jak to mówi M. Gessler) kolor?
2. Jest mało intuicyjna - wiecie co to jest UX?
3. Ciężko się połapać jak się korzysta z tej strony. Im dłużej próbuję testować tą wersję, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że poprzednia wcale nie była taka zła.
4. Nie ma potrzeby kopiowania stylu innych portali społecznościowych. Ten jest unikatowy.
5. Nastawiliście się na wyrzucanie na wierzch nagłówków artykułów, aby wręcz raziły w oczy. Poprzednio też były ustawione na home page'u, ale tutaj woła o ostre cięgi.
6. Nie, strona nie staje się rupieciem. Po co odgapiać kolory i font z Instagrama lub innych kanałów?
7. Moglibyście przestać być tacy ostro lewicowi i stronniczy w swoich artykułach, bo tracicie na autentyczności.
Rozzallia (43) Kraków 06.12.2017 14:32
Wreszcie! Od dawna się zastanawiam, kiedy unowocześnicie wygląd na mniej starożytny :)) Czy za zmianą strony idzie również zmiana aplikacji? Ta wymaga pilnych działań :)
Izrail (25) Łódź 03.12.2017 8:29
po zmianie parę lat temu swojej strony z IS na queer zostawiliście ją z masą błędów i dziurawą jak ser szwajcarski.

I po raz kolejny apeluje by powrócić do wyświetlania profili czy zdjęć użytkowników zgodnie z płcią (albo i orientacją jeśli taką chcecie wprowadzić) - mam dość odpisywania na maile lesbijek, które nie patrzą na magiczny znaczek mężczyzny na moim profilu i starają się mnie wyrywać.
BoyPol (?) 02.12.2017 21:52
Nauczcie się "dziennikarze" używać apostrofu. Queera nie Queer'a. Relaunchu nie relaunch'u. Apostrof nie służy do odmiany każdego niepolskiego słowa. Polecam słowniki.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran