Zobacz "Służącą" przed premierą!

W piątek premiera nowego filmu Park Chan-wooka

Dodano: 28.10.2016, Aktualizacja: 28.10.2016

Już za tydzień w naszych kinach premiera nowego filmu Park Chan-wooka, "Służąca", inspirowanego książką Sarah Waters, "Złodziejka"! Mamy dla Was podwójne wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu w Warszawie.


Park Chan-wook przeniósł akcję z wiktoriańskiej Anglii do Korei lat 30. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. Inspirowana "Złodziejką" "Służąca" to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.Premiera w naszych kinach już 4. listopada!

Film pod patronatem portalu QUEER.PL

ZŁODZIEJKA w sklepie Prideshop.pl

KONKURS!

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu w warszawskim kinie Muranów (02.11.2016 roku o godz. 18.30). Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać nam maila (za pomocą formularza) o tytule SŁUŻĄCA. Kto pierwszy ten lepszy!

Na maile czekamy do wtorku 01.11.2016 roku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

(red)