Wybierz ulubioną płytę czytelników i czytelniczek Queer.pl!

Środowy konkurs muzyczny

Dodano: 03.12.2014, Aktualizacja: 03.12.2014

Koniec roku coraz bliżej! Co muzycznie najbardziej zostanie nam w pamięci? Które premiery, debiuty, wydarzenia, odkrycia, piosenki? W zeszłym roku przedstawiliśmy Wam propozycje ze strony naszych publicystów i redakcji. W tym roku chcielibyśmy zrobić zestawienie, które przygotujecie Wy!


Nasz środowy cykl muzyczny ma już ponad dwa lata. Staramy się podrzucać Wam ciekawostki muzyczne, informować o premierach, czasem subiektywnie recenzować, relacjonować koncerty, przypominać o zapomnianych muzykach lub płytach, reagować na Wasze sugestie i podrzucane klipy.

Koniec roku coraz bliżej! Bardzo nam zależy, by tym razem roczny przegląd muzyczny był Waszym dziełem: czekamy na propozycje, także krótkie recenzje albumów, singli, czy recenzje koncertów: w ostatnim tygodniu grudnia wszystko zbierzemy i przedstawimy.

Jak przesłać nam swoje propozycje? Piszcie w komentarzu do tego newsa lub przesyłajcie je (za pomocą formularza) na stronie. Dłuższe teksty (do 1000-1500 znaków) na pewno opublikujemy a najciekawsze nagrodzimy książkami, filmami i gadżetami ufundowanymi przez sklep Prideshop.pl!

Na propozycje czekamy do 20 grudnia.

Środowe przeglądy muzyczne w ostatnim roku.

(red)