Justyna i Kasia: szacunku i miłości

Dzień Kobiet na QUEER.PL

Dodano: 08.03.2018, Aktualizacja: 08.03.2018

Dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ponownie oddajemy portal w Wasze ręce i zachęcamy do składania życzeń Waszym dziewczynom, żonom, przyjaciółkom, siostrom, matkom, babciom, koleżankom i współpracowniczkom. Pokażmy, że kobiety niehetero, jak i transpłciowe są wśród nas. "Szacunku i miłości, dla siebie i innych" - życzą Justyna i Kasia.


Miłości! Z okazji Dnia Kobiet życzymy dużo radości, spełnienia, pogody ducha i wiary w to, że niemożliwie staje się możliwe. Wytrwałości w postawionych celach, ale przede wszystkim SZACUNKU I MIŁOŚCI dla siebie i innych.

Pozdrawiamy wszystkich!
Justyna i Kasia

Dostaliśmy też życzenia od anonimowej czytelniczki:

Kobietom, dziewczynom, przedstawicielkom płci żeńskiej i nie tylko życzę, by świat dostrzegł ostatecznie Waszą wielkość i stał się dla Was bezpieczniejszy. Prostych, codziennych radości. Należytej dumy z tego, o ile piękniejszym i lepszym czynicie ten świat. Ale przede wszystkim z siebie. Kobietom w moim życiu - dziękuję. Zwłaszcza tej, która w okresie gdy to piszę, rozświetla moją codzienność i inspiruje mnie. Wszystko dzięki Tobie i dla Ciebie. A dzięki Wam wszystkim wciąż zakochuję się w świecie na nowo i mam ochotę przy nim pozostawać. Wiedzcie więc, że, w tym dniu zwłaszcza, ktoś gdzieś myśli o Was i cieszy się, że wciąż tu jesteście.Co trzeba zrobić, żeby i Wasze życzenia się pojawiły? Możecie pisać na nasz adres redakcyjny, na Facebooku,Twitterze, Instagramie, czy po prostu podzielić się Waszymi życzeniami w mediach społecznościowych - nie zapomnijcie nas otagować!

(red)