Mariola i Marta: uśmiechu!

Dzień Kobiet na QUEER.PL

Dodano: 08.03.2018, Aktualizacja: 08.03.2018

Dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ponownie oddajemy portal w Wasze ręce i zachęcamy do składania życzeń Waszym dziewczynom, żonom, przyjaciółkom, siostrom, matkom, babciom, koleżankom i współpracowniczkom. Pokażmy, że kobiety niehetero, jak i transpłciowe są wśród nas. "Aby każdy kolejny dzień przynosił same szczęśliwe chwile, a piękny uśmiech gościł na Waszych twarzach zawsze, nie tylko 8 marca" - piszą do nas dziewczyny z kolektywu Imprezy Kobiece.


Z okazji Dnia Kobiet kolektyw Imprezy Kobiece pragnie złożyć wszystkim Paniom najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.

Życzymy również, aby każdy kolejny dzień przynosił same szczęśliwe chwile, a piękny uśmiech gościł na Waszych twarzach zawsze, nie tylko 8 marca!

Mariola i Marta,
kolektyw Imprezy Kobiece

Najbliższa impreza już 17 marca w Katowicach! Zapraszamy!Co trzeba zrobić, żeby i Wasze życzenia się pojawiły? Możecie pisać na nasz adres redakcyjny, na Facebooku,Twitterze, Instagramie, czy po prostu podzielić się Waszymi życzeniami w mediach społecznościowych - nie zapomnijcie nas otagować!

(red)