W sobotę 5. urodziny Twin Heart!

Największa w Polsce impreza dla kobiet niehetero

Dodano: 08.03.2018, Aktualizacja: 08.03.2018

"Gdzie są polskie lesbijki? My wiemy i my to pokazujemy! Tysiące kobiet z Polski i zagranicy odwiedziło nasze imprezy. Wiele nowych związków i wieloletnich przyjaźni zrodziło się na parkiecie Twin Heart" - mówią Hanna Kociszewska i Anna Tryskuć, które w sobotę będą obchodzić 5. już urodziny jednej z największych lesbijskich imprez w Polsce! I mają nadzieję, że Wy będziecie z nimi!


68 imprez, 30 klubów, 43 DJ-ki, niezliczona ilość tancerek, wokalistek i instrumentalistek, kilkanaście wystaw i pokazów, setki rozdanych prezentów - tak można podsumować 5 lat imprez dla kobiet kochających kobiety, Twin Heart. Jak podkreślają Hanna i Anna - "5 lat temu Dzień Kobiet stał się również naszym prywatnym świętem. Zupełnie spontaniczne zorganizowałyśmy imprezę, która zmieniła nasze życie i na stałe zagościła w kalendarzach lesbijek!". I dodają: "Nieważne czy jesteś pewną siebie lesbijką, czy szukasz dopiero swojej drogi - u nas każdy się odnajdzie i spotka się z pełną tolerancją"

Co w urodzinowych planach? Pierwsze godziny to stanowiska, m.in. Kampanii Przeciw Homofobii, czy Miłość Nie Wyklucza. Później - zabawa, ale tym razem z przymrożeniem oka, czyli przebieramy się w kicz i brokat. "Muzycznie poprowadzi nas DJ Grala i Marta Moszczyńska. Szykujemy też wiele urodzinowych niespodzianek, od scenografii przez konkursy po występy... Warto przyjść i zobaczyć na żywo" - mówią dziewczyny.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

A jakie Hanna i Anna mają plany na przyszłość? "Rozwój i jeszcze raz rozwój. Nowe miejsca, współpraca z zagranicznymi organizacjami dla kobiet, może w końcu jakaś stała przestrzeń dla dziewczyn... Czas pokaże! Tymczasem wciąż szukamy nowych DJ-ek, instrumentalistek i wokalistek, wszelkich artystek, które razem z nami chcą udowadniać ile potrafią kobiety" - mówią.

Czego im życzyć z okazji urodzin? "Oprócz wzlotów przetrwałyśmy też wiele problemów, przeżyłyśmy wiele skrajnych emocji i wyszłyśmy z tego jeszcze silniejsze. Życzymy sobie kolejnych 5 lat i poznania jeszcze większej ilości inspirujących kobiet" - podkreślają Hanna i Anna.

Do zobaczenia w sobotę, 10 marca w Club Stereo w Warszawie!

Wydarzenie pod patronatem portalu QUEER.PL.

(md)


Szukasz ciekawych wydarzeń LGBT i LGBT-friendly? Zapraszamy do zapoznania się z naszym QUEEROWYM ROZKŁADEM JAZDY!