Adam Rippon pojawił się na oscarowej gali w...

Sami zobaczcie

Dodano: 05.03.2018, Aktualizacja: 05.03.2018

Adam Rippon, łyżwiarz figurowy, brązowy medalista olimpijski i ulubieniec małych i dużych dziewczynek, pojawił się na oscarowej gali w... Musicie to zobaczyć!


28-letni łyżwiarz figurowy, pierwszy gej, który reprezentował USA na zimowych igrzyskach olimpijskich, dał się już poznać jako twardy zawodnik - gdy powiedział, że nie spotka się z wiceprezydentem USA, Mike'm Pence'm, z powodu jego homofobicznych wypowiedzi i działań w przeszłości.
Rippona uwielbiają już wszyscy: zarówno małe, jak  i duże dziewczynki, chłopcy, zwłaszcza ci więksi, a jego chłopięca twarz i bezkompromisowe przegięcie tylko dodają mu uroku.Zdziwienie niektórych wywołało więc to, w czym Rippon pojawił się na oscarowym czerwonym dywanie... W smokingu Moschino, którego częścią jest harness, czyli uprząż. Cały strój stylizowany jest zatem na klimaty S&M.

"Gdzieś tam w niebie Oscar Wilde, Harvey Milk, James Baldwin i Michał Anioł popijają właśnie margaritę" - napisał dziennikarz Bloomberga, Chris Rovzar, komentując strój sportowca.

Adam Rippon is wearing a Jeremy Scott harness to the Oscars.

Somewhere in heaven, Oscar Wilde, Harvey Milk, James Baldwin, and Michelangelo just shared a margarita. pic.twitter.com/4hoDyP3sgd

— Chris Rovzar (@Rovzar) 4 marca 2018
(md)