Felix Jaehn jest bi!

Coming out znanego DJ-a

Dodano: 26.02.2018, Aktualizacja: 27.02.2018

Felix Jaehn, twórca takich remiksów jak "Ain't Nobody (Loves Me Better)", czy "Cheerleader", ujawnił się jako biseksualista w niemieckim "Die Zeit". Muzyk marzy, że kiedyś znajdzie kogoś, z kim spędzi życie - bez znaczenia, czy to będzie kobieta, czy mężczyzna. Gratulujemy coming outu!


Felix Jaehn jest niemieckim DJ-em i producentem muzycznym. Ma 24 lata. Pochodzący z Niemiec muzyk znany jest przede wszystkim z remiksu hitu "Ain't Nobody (Loves Me Better)" z 2015 roku, czy "Cheerleader" jamajskiego wokalisty Omi z 2014 roku.  Kiedy miał 17 lat przeprowadził się do Londynu. Obecnie studiuje biznes i administrację w Berlinie. Dwa tygodnie temu premierę miał jego debiutancki album "I". Teraz dla "Die Zeit" wyszedł z szafy jako biseks. Powiedział, że marzy o tym, by znaleźć kogoś, z kim spędzi życie - i nie ma znaczenia, czy będzie to mężczyzna czy kobieta. 

W tekście nawiązał do swojej przeszłości, gdy spotykał się z dziewczyną, która chciała od niego czegoś więcej. Już wtedy wiedział, że podobają mu się również chłopcy. Wychowywał się w małej wsi Schönberg niedaleko Wismaru w Meklemburgii-Pomorzu Przednim - dwóch facetów razem nie było tam normą. Ze swoją seksualnością borykał się przez lata. Pierwszymi, którzy dowiedzieli się, że jest biseksualny byli jego bracia. Potem przyszedł czas na rodziców i przyjaciół. 

pic.twitter.com/8RR4oWn9ra

— Felix Jaehn (@FelixJaehn) 22 lutego 2018
(ar)