Qlturalne podsumowanie tygodnia

Muzyka i filmy LGBT

Dodano: 23.02.2018, Aktualizacja: 23.02.2018

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie najnowszych teledysków i filmów LGBT, które warto zobaczyć. A może Wy macie coś, co przeoczyliśmy, a powinno się znaleźć w naszym cotygodniowym podsumowaniu? Piszcie śmiało!


Na początek - FILMY, SERIALE I PROGRAMY. Co możemy obejrzeć, na co czekamy i - czasem - do czego warto wrócić?

"Postcards From America" z 1994 roku. Niezależny dramat filmowy oparty na podstawie autobiograficznych książek Davida Wojnarowicza. Warto zwrócić uwagę, że w tym roku premierę będzie miał sequel - "Postcards From London". Nowy serial - "Vida". Siostry Emma i Lyn wracają do wschodniego L.A. w poszukiwaniu informacji o swojej matce. Emma ma skomplikowaną przeszłość z Cruz. Wśród bohaterów - Eddy, queerowa kobieta, w którą wciela się niebinarna Ser Anzoategui.

 

Nowy serial komediowy - "FishTank". Konwencja produkcji internetowej z drag queen. Kolejny serial internetowy - "Michael and Michael are Gay". Losy otwartego seksualnie małżeństwa dwóch Michaelów. 
Czas na muzyczne podsumowanie - w końcu pojawiło się trochę nowej muzyki. No więc zabieramy Was teraz w przygodę po hitach 2018 roku! 

Wraca Fisherspooner z kolejny mega homoerotycznym teledyskiem! Wg wielu to sztuka...Nową płytę zapowiedziała Robyn. Wreszcie - po 8 latach! My przypomnijmy sobie jej - naszym zdaniem - najlepszy kawałek. Nowy singiel Palomy Faith. W małym ciele, potężny głos... Do tego wyrozumiała i tolerancyjna matka. Sami popatrzcie:Związek w tarapatach? O tym jest nowy kawałek Jeff Is He. Bo, żeby związek się udał, trzeba dać z siebie 100%. Kolejny teledysk Matta Palmera z Maxem Emersonem. Tym razem "The Worst". Queer Glam Rock? Oto i oni - Deitre prosto z Brooklynu. No i na sam koniec, najświeższy lesbijski duet - Janelle Monáe i Tessa Thompson, razem - w jednym teledysku... To jest szaleństwo!
Żeby nie było tylko filmowo-muzycznie, na sam koniec wybraliśmy dla Was gejowskie wirale, który nas, co tu kryć, absolutnie urzekły! Have fun! 

Na siłownię panowie! 

Bo nigdy nie wiadomo, gdzie będzie ten jedyny... Ważne, żeby dbał o... ptaki. (ar)