InstaLESki

Czas na polskie lesbijki!

Dodano: 20.02.2018, Aktualizacja: 22.02.2018

Inspiracją tego zestawienia byłyście Wy nasze drogie czytelniczki! Wybraliśmy dziesięć lesbijskich kont na polskim Instagramie. Oczywiście to tylko nasz wybór, którym chcemy się z Wami podzielić. Czekamy na Wasze propozycje! Bo kto wie, może to tylko pierwsza część...


Tym razem nie będziemy owijać w bawełnę i przejdziemy od razu do zestawienia. 

1. Hania Kociszewska z Warszawy. Organizuje imprezy dla kobiet, SHANE Girls.
2. Zuch Dziewuchy. "Para, bratnie dusze, najlepsze przyjaciółki, podróżniczki pełną parą a przy tym optymistki, kochające życie czyli... DWIE NATALKI! Jedna dusza w dwóch ciałach". Przy okazji - warto zajrzeć na ich kanał na YouTubie
3. Rosie Hazel. 20-letnia wegetarianka, artystka mejkapistka i dumna lesbijka. 
4. O tej dziewczynie niewiele wiemy. Iza G. na pewno uwielbia sport i taniec. I twarda z niej sztuka. Poza tym nie pali. I jest z siebie dumna, że udało się jej rzucić palenie. 
5. 17-letnia Nikola - dumna polska lesbijka. Kocha zwierzęta, dobre towarzystwo i rysować. 
6. Sandra Radomska z Łodzi. Ma 18 lat i - jak wynika z jej Instagrama - chce zostać DJ-ką. 
7. 22-letni anonimowy Blondasek. Uwielbia tatuaże i piercing. Kocha rodzinę, a przede wszystkim swoją siostrę. 
8. Kolejna para - Marzena i Kamila. Zapalone podróżniczki, fotografki, kinomanki, kochające sport, przyrodę i psiaki. 
9. Patrycja Szczepańczyk - fryzjerka z Katowic. Kocha podróżować i poznawać nowe kultury. Jest wegetarianką i uwielbia wszystkie zwierzęta. A! Kocha tatuaże. 
10. Na koniec jeszcze jedna para - Kate i Lenska z Poznania, a tak naprawdę Katarzyna (bo żadnych zdrobnień nie akceptuje) oraz Karolina. Dziewczyny również prowadzą bloga This is Klenska - warto tam zajrzeć. I oczywiście przeczytać naszą rozmowę z parą!


Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.