Russell Tovey zaręczony

Para jest w siódmym niebie

Dodano: 20.02.2018, Aktualizacja: 20.02.2018

Kolejny gej gwiazdor przestaje być kawalerem do wzięcia. Był Colton Haynes, był Tom Daley, a teraz czas na Russella Toveya. Aktor znany przede wszystkim ze "Spojrzeń" zaręczył się ze swoim partnerem i rugbystą, Stevem Brockmanem. Gratulujemy!


No i kolejny aktor staje się dla nas niedostępny. Wiemy, wiemy - nie ma takiej ściany, której nie dałoby się przenieść, ani takiego wagonu, którego nie dałoby się odpiąć... Przyzwoitość jednak każe cieszyć się z szczęścia i radości Russella i Steve'a - byłego rugbysty i trenera personalnego.

Para ogłosiła swoje zaręczyny najpierw rodzinie i najbliższym przyjaciołom. Teraz czas na resztę świata. Przygotowania do ślubu idą - ponoć - pełną parą, więc zostało nam tylko czekać na pierwsze jaskółki weselnej fety. 

Uczucie między panami zaczęło się w wakacje 2016 i para stała się nierozłączna. Wg najbliższych aktora - Russell jest w siódmym niebie i wciąż zakochany po uszy! I bardzo szczęśliwy. Dla "Daily Mail" powiedział, że gdy wróci do Anglii, ma zamiar to odpowiednio uczcić. 
Para żyje na dwa miasta. Tovey mieszka w Londynie i Nowym Jorku, gdzie kręci kolejny sezon "Quantico", a Steve - w Wielkiej Brytanii. Jednak odwiedza Stany najczęściej jak się tylko da. 

Kiedy ślub? Nie wiadomo. Czy planują dzieci? Również nie wiadomo. Na razie pewne jest jedno - panowie się zaręczyli i wciąż zakochani są w sobie po uszy. 

(ar)