Walentynki są dla każdego

Walentynki na QUEER.PL (Wasze życzenia)

Dodano: 14.02.2018, Aktualizacja: 14.02.2018

Dziś namawiamy Was do zrobienia wyjątkowego prezentu swoim walentynkom: życzenia bliskim Waszemu sercu osobom, wspólne zdjęcie lub historia, które nam wyślecie, pojawią się na naszym portalu jako informacja. Dziś portal QUEER.PL jest Wasz! Mamy dla Was kolejne życzenia - tym razem od Zuch Dziewuch!


W ten szczególny dzień chciałyśmy wszystkim pokazać, jak może on wyglądać u pary lesbijek. Na naszym kanale pojawił się film (to dopiero pierwsza część, kolejna już w niedzielę). Ale oczywiście mamy też walentynkowe zdjęcie z przesłaniem - Walentynki są dla każdego, kto kocha! Nie tylko dla hetero. Ba! Wydaje nam się, że potrafimy być bardziej kreatywne i uczuciowe niż niejeden "normalny" związek hetero, a najważniejsze, żeby się tego nie wstydzić i przestać się ukrywać, tylko cieszyć się tym, co nas łączy.

Pozdrawiamy wszystkich zakochanych i tych, którzy jeszcze szukają.

Love is in the air!

Natalie, czyli Zuch DziewuchyCo trzeba zrobić, żeby i Wasze życzenia się pojawiły? Możecie pisać na nasz adres redakcyjny, na Facebooku,Twitterze, Instagramie, wysłać zdjęcie z pomocą prostego narzędzia pod informacją, czy po prostu podzielić się Waszymi przemyśleniami w mediach społecznościowych - nie zapomnijcie nas otagować!