Łukaszu, tęsknię i posyłam buziaka!

Walentynki na QUEER.PL (Wasze życzenia)

Dodano: 14.02.2018, Aktualizacja: 14.02.2018

Dziś namawiamy Was do zrobienia wyjątkowego prezentu swoim walentynkom: życzenia bliskim Waszemu sercu osobom, wspólne zdjęcie lub historia, które nam wyślecie, pojawią się na naszym portalu jako informacja. Dziś portal QUEER.PL jest Wasz! Tym razem głos Łukasza - dla Łukasza.


Mimo, że nie możemy być razem w ten dzień, chciałbym, by mój Lisek dowiedział się o tym, że o nim myślę, tęsknię za nim i że jest dla mnie ważny w specjalny sposób.

Przed Walentynkami powiedzieliśmy sobie, że nie ma to większego znaczenia, czy ten dzień spędzimy razem czy nie. To dzień jak każdy inny. Walentynki zrobimy sobie w inny dzień.

Myślę, że żaden z nas nie jest więźniem świąt, które funkcjonują w europejskiej kulturze. Wszak funkcjonujemy w kulturze na własnych warunkach. Każde spotkanie może być świętem. Każdy czas spędzony razem z tym inteligentnym, zaskakującym, nieodkrytym w pełni (i pewnie będzie tak jak jeszcze długo) facetem, jest czasem cudownie spędzonym. Niewiele może równać się do pięknych konwersacji, które pozwalają mi poznać głębiej jego piękny umysł.

Jasne, że Lisek jest mega przystojnym ciachem! Jednak to jego umysł, inteligentne spojrzenie i to, że rozmawiając poruszamy tak wysokie tematy, w których on zawsze potrafi wyrazić swoją zajeb....e inteligentną opinię, sprawiają, że odczuwam wobec niego pociąg (emocjonalny).


Tęsknię za nim i przesyłam buziaka!
Łukaszowi, ŁukaszCo trzeba zrobić, żeby i Wasze życzenia się pojawiły? Możecie pisać na nasz adres redakcyjny, na Facebooku,Twitterze, Instagramie, wysłać zdjęcie z pomocą prostego narzędzia pod informacją, czy po prostu podzielić się Waszymi przemyśleniami w mediach społecznościowych - nie zapomnijcie nas otagować!