Rihanna iluminatką i agentką gejowską

Wokalistka nie jest mile widziana w Senegalu

Dodano: 02.02.2018, Aktualizacja: 02.02.2018

Niebywałe doniesienia z Senegalu. Według “No to Freemasonry and Homosexuality” Rihanna jest wysłanniczką iluminatów i promotorką zachowań homoseksualnych. Wystosowano nawet prośbę do rządu o anulowanie przyjazdu piosenkarki na konferencję GPE.


Odpowiedzialna za te rewelacje jest organizacja islamska z Senegalu, “No to Freemasonry and Homosexuality”, która zarzuca wokalistce działanie na rzecz społeczności homoseksualnej i iluminatów, czyli samego szatana. 

Ok. 30 osób wystosowało petycję do rządu o anulowanie konferencji z wokalistką. Cheikh Oumar Diagne z organizacji powiedział "Jeune Afrique", że Rihanna "nawet tego nie ukrywa, że jest iluminatką, częścią społeczności wolnomularskiej". W tym kontekście minister spraw wewnętrznych obiecał, że nie dopuści, by komukolwiek stała się krzywda, w kontekście ewentualnego zagrożenia dla samej Rihanny.

Rihanna ma jutro wystąpić u boku prezydenta Emmanuela Macrona podczas konferencji "The Global Partnership for Education", której przewodniczyć będzie prezydent Senegalu, Macky Sall.  Organizacja zajmuje się wspieraniem i finansowaniem dostępu do edukacji m.in dla kobiet - w 65 krajach. 

Za kontakty homoseksualne w Senegalu wciąż grozi kara od miesiąca do 5 lat pozbawienia wolności. 

Oskarżenia o "współpracę" z iluminatami ciągną się za wokalistką od 2010 roku, kiedy w teledysku do piosenki "S&M" pojawił się tytuł gazety “Princess of the Illuminati”. (ar)