Republikanin, który nie raz grywał geja

Nie ma czego się wstydzić

Dodano: 23.01.2018, Aktualizacja: 23.01.2018

Antonio Sabàto Jr. z partii Republikanów jest również aktorem i modelem. Od lat 90. grywał w gejowskich filmach i brał udział w odważnych scenach seksu. Teraz znów ma swoje pięć minut. Cały świat przypomniał sobie o przeszłości obrońcy wartości rodzinnych, a ten nie czuje, by miał się czegokolwiek wstydzić.


Antonio Sabàto Jr. jest członkiem partii republikańskiej z Kalifornii. I zanim stał się wielkim orędownikiem moralności i wartości rodzinnych, i chrześcijańskich, grywał w gejowskich filmach w latach 90. i na początku lat 2000. 

Polityk uważa, że nie ma czego się wstydzić. Zresztą to nie pierwsza taka rozbierana fucha - wcześniej pracował jako model bielizny i aktor. Potem powędrował do świata polityki. To była część jego kariery aktorskiej. A to, że akurat teraz wypłynęły jego role to efekt strachu przeciwników politycznych, którzy się go boją. 

Jeffrey Burum, jego polityczny oponent, wyciągnął epizod z gejowskim seksem i zaapelował do Sabàto, by zakończył kampanię wyborczą i wycofał się z życia publicznego. Uważa, że 45-latek zawiódł swoich wyborców, okazując się wyznawcą podwójnej moralności i hipokryzji. 

O co cały ten ambaras? O parę filmów, w których zagrał Antonio. M.in. o film z 1996 roku - "Pseudonim Rosomak" i "Testosterone" z 2003 roku. Sabàto wcielił się w rolę argentyńskiego geja, Pablo, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Ale również wypomina się mu film "Zagrożenie z kosmosu" z 2005 roku, w którym pełno nagich scen, także tych przedstawiających stosunek seksualnych dwóch mężczyzn. Potem były: "Bad Girl Island", "Balls to the Wall" i "Wasabi Tuna". Był również twarzą kampanii "AnastasiaDate", strony, która zajmowała się parowaniem północnoamerykańskich mężczyzn z kobietami z Europy Wschodniej. W międzyczasie wziął udział w reality show "Celebrity Wife Swap". 

W zeszły czwartek w radiowym show "The Jesse Lee Peterson Show" powiedział: "To były inne czasy, jesteśmy aktorami i bierzemy role, które są dla nas wyzwaniem. Chcesz pokazać, co potrafisz, sprawdzasz swoje możliwości, i to właśnie robiłem". 

Antonio Sabàto Jr. jest głęboko wierzącym chrześcijaninem, zwolennikiem Donalda Trumpa i uważa, że Barack Obama jest ukrywającym się muzułmaninem. Znany jest przede wszystkim z udziału w serialach telewizyjnych takich jak "Szpital miejski", "Melrose Place" i "Moda na sukces", ale również jako jeden z najpopularniejszych modeli Calvina Kleina. A wszystko zaczęło się od teledysku Janet Jackson do utworu pt. „Love Will Never Do Without You” (1990) z udziałem Djimona Hounsou. (ar)