Instaciacha

Ranking przystojniaków z Instagrama

Dodano: 19.01.2018, Aktualizacja: 19.01.2018

Portal Homorazzi przez cały rok wrzuca przystojniaków z całego świata. Regularnie i skrupulatnie donosi o kolejnych bożyszczach. A pod koniec każdego roku - podsumowanie, głosowanie, rankingi... Teraz czas na wyniki - tak oto wygląda lista najprzystojniejszych przystojniaków z Instagrama. A może macie swoje... polskie propozycje?


Każdego tygodnia redaktorzy portalu Homorazzi publikują newsa o kolejnym instagramowym ciachu. W okolicach świąt Bożego Narodzenia - podsumowania i głosowania. Najpierw - pierwszy etap, czyli ćwierćfinały, podzielone kwartalnie. Potem - półrocznie. Wreszcie finał. Oto wyniki. 

Jak się możecie domyślać klucz wyboru kandydatów do miana najgorętszego ciacha ubiegłego roku jest dość oczywisty: dużo roznegliżowanych zdjęć, wymuskane ciała, ciekawe życie pełne przygód w najróżniejszych zakątkach globu... No cóż, można zazdrościć. Ale nie polecamy - rekomendujemy zaakceptowanie siebie i swojego ciała, niezmuszanie się do spartańskich treningów i wycieńczających diet - po prostu bądźcie sobą. A w międzyczasie popatrzcie na tych facetów!

10. Evan Butts - trener personalny z Nowego Jorku i redaktor fitness dla magazynu E!. Widać lubi pokazywać się bez koszulki i czasem... spodenek. Podziwiamy determinację. I zniewalający uśmiech.

Post udostępniony przez Evan Betts (@evanfitness_nyc)9. Stephan Ducroux - 21-letni Francuz, który kocha siłownię i ostre treningi. Jest modelem i trenerem personalnym. No, niektóre zdjęcia są odważne. My publikujemy jedno, bezpiecznie, reszta na jego Instagramie. 

Post udostępniony przez Stephen (@stephen_dcrx)8. Dan Dexter z Nowego Jorku - niewiele o nim wiadomo, na pewno kocha uprawiać sport. A i niezdrowe jedzenie raczej nie zaprząta mu głowy...

Post udostępniony przez Dan Dexter (@danieldexterjr)7. Benedikt Wagner - pierwszy Europejczyk na liście. Pochodzi z Berlina. Jest modelem. Brał udział w niejednej kampanii bieliźnianej. Wielu uważa, że wygląda jak młodszy Jamie Dornan. I chyba jest coś na rzeczy. 

Post udostępniony przez Benedikt Wagner (@bennijwagner)6. Sam Cushing z Chicago. Aktualnie mieszka w Argentynie. Do tego jest zapalonym podróżnikiem i pianistą. Ale to nie przeszkadza mu w publikowaniu zdjęć ze sobą w roli głównej. A może to czas na zrobienie rankingu super przystojnych nauczycieli? Kompletujemy zespół z Pietro Boselii na czele!

Post udostępniony przez Sam Cushing (@sam.cushing)5. Dylan Geick - 19-letni zapaśnik i ujawniony gej z Chicago a mieszkający w Nowym Jorku. Dylan wyszedł z szafy rok temu. Nie miał zamiaru tam siedzieć. O tym możecie poczytać trochę więcej tutaj, a jego Instagram jest pełen zdjęć z jego facetem. Warto dodać, że Dylan również śpiewa i to nieźle! Może wyrośnie nam gwiazda, jak Finn Hudson z "Glee"? 

Post udostępniony przez Dylan Steven Geick (@dylangeick)4. 
Matthew Noszka jest modelem i pozował już dla najlepszych i największych. Rocznik 1992 z polskimi, irlandzkimi i niemieckimi korzeniami. Ma 189 cm wzrostu i rozmiar stopy 47. Widzimy w nim ten słowiański rys i piękno! A jak się zaczęło? Od zdjęć z ojcem przy ciesielskich zabawach wokół domu.  

Czy Matthew jest gejem? Nie wiadomo, ale prawdopodobnie nie. Spotykał się - jak donoszą serwisy plotkarskie - z modelką Devon Windsor, projektantką Francescą Aiello, również Bellą Hadid oraz Grace Heller. 

Post udostępniony przez Matthew Noszka (@matthew_noszka)3. Jared Techau - 29-latek z Kentucky. Jest biologiem. Aktualnie mieszka w Los Angeles i spotyka się z fotografem - Brianem Kaminskim. Yay!

Post udostępniony przez Jared Techau (@jtech2_8)2. Bruno Álvarez Ladd - inżynier z Argentyny. I wszystko wskazuje, że ujawniony gej. Zresztą to nie ma znaczenia. Bruno to po prostu słodziak. 

Post udostępniony przez Bruno Álvarez Ladd (@brunoalvarezladd)1. Oisín Tracey jest 29-letnim weterynarzem z Irlandii. Jednym z nagorętszych. Studia skończył w Australii. Dla GayStarNews powiedział, że chociaż jest gejem, jest chętny na nowe doświadczenia.

Post udostępniony przez Dr Oisín Tracey (@pawsomedoctor)Jednak naszym faworytem i absolutnym numerem jeden jest inżynier ze Stanów Zjednoczonych - Keegan Whicker! Spójrzcie na tego słodziaka! Na jego instagramowym profilu możecie również poznać jego faceta - Ryana. 

Post udostępniony przez Keegan Whicker (@klwhick)Znacie może jakiś polskich przystojniaków na Instagramie? Może czas na polską wersję rankingu? Co Wy na to?

(ar)