Czy Ellen mogłaby zagrać Samanthę w "Seksie w wielkim mieście?"

Co z kolejną częścią

Dodano: 18.01.2018, Aktualizacja: 18.01.2018

Czy będzie trzecia część "Seksu w wielkim mieście"? Jeżeli tak to z Ellen DeGeneres jako... Samanthą! To oczywiście żarty, bo niestety wszystko wskazuje na to, że kolejnej części filmu już nie będzie. Sarah Jessica Parker odwiedziła ostatnio program Ellen, gdzie musiało paść pytanie o kultową, także dla LGBT, serię. Tęsknicie za czterema przyjaciółkami z Manhattanu?


Jesienią zeszłego roku pojawiła się informacja, że nie będzie "Seksu w wielkim mieście 3". Serialowa i filmowa Carrie, czyli Sarah Jessica Parker, nie ukrywała, że zależy jej na kontynuacji. Okazało się, że film nie dojdzie do skutku z powodu... Kim Cattrall. Serialowa Samantha miała zażyczyć sobie bardzo dużą sumę pieniędzy. Tajemnicą poliszynela było też, że ekranowe przyjaciółki prywatnie i zawodowo nigdy za sobą nie przepadały.

W październiku do sprawy odniosła się sama Cattrall: potwierdziła plotki o niedobrej współpracy, przyznała też, że z powodu "SWWM" nie mogła zajść w ciążę, bo na planie panie spędzały nawet i 19 godzin. I potwierdziła: do roli Samanthy już nie wróci.Ostatnio gościnią w programie Ellen DeGeneres była Sarah Jessica Parker. Co dalej z "Seksem..."? Aktorka przyznała, że nie wie, że musi minąć czas żalu i żałoby i się zobaczy. Kto mógłby zastąpić Samanthę? A może sama... Ellen? 

"To całkowicie ja, moja ulubiona bohaterka, z którą się utożsamiam. Jestem seksualną bestią" - powiedziała Ellen z kamienną twarzą. Chcielibyście obejrzeć kolejną część "Seksu w wielkim mieście?"

(red)