Jak matka swatała syna ze stolarzem

Wykorzystała do tego... jego media społecznościowe

Dodano: 18.01.2018, Aktualizacja: 18.01.2018

Całkowicie przez przypadek okazało się, że stolarz matki interesuje się innymi mężczyznami. Ta niewiele myśląc postanowiła, że to idealna partia dla jej syna geja. Co tu dużo kryć, dość odważne wybrała... zdjęcie.


Sohail Justin Akhavein prowadzi swojego Instagrama dość odważnie - wrzuca przede wszystkim zdjęcia, które można nazwać soft porno. Często jest roznegliżowany, w różnych pozach.

Dla jego matki to była frajda. Kiedy stolarz, który miał wykonać pewne prace u nich w domu, ujawnił się jako gej, skorzystała z okazji i wzięła się za swaty. Ma nadzieję, że panowie przypadną sobie do gustu i coś z tego będzie...

Zaczęło się od lustra w kształcie jednorożca, siostra Akhaveina też takie chciała. Poprosiła syna więc o zdjęcia lustra, które sprezentowali mu na Boże Narodzenie w 2016 roku. Sohail nie miał czasu, zignorował wiadomość, a matka - zaradna, nie ma co - postanowiła, że weźmie jedną z fot z jego Instagrama. Co znalazła i co przesłała stolarzowi? M.in. takie zdjęcie:

Post udostępniony przez Sohail Justin Akhavein (@sideofhail)


Ten zapytał, czy w ramach zapłaty jest również mężczyzna ze zdjęcia? "Geje są wszędzie" - dopisała matka w SMS-ie do syna. 

Soooo my mom & dad are commissioning a recreation of the unicorn mirror they bought me from an estate sale because my sister is jealous she didn’t get one as well, & this is the result of me not getting back to her quick enough... pic.twitter.com/9AbFy8Sp8o

— Sohail (@sideofhail) 10 stycznia 2018

Sohail pracuje na uczelni i jest instruktorem jogi. Ma 30 lat i mieszka w Minneapolis. Powiedział dla Buzzfeeda, że jego rodzice są wspierający i kochający, ale cała ta sprawa to inny wymiar... Nie spodziewał się tego. 

My mamy tylko jedno pytanie: czy była randka? I czy coś z tego będzie? Bo nie ukrywamy, że trzymamy mocno kciuki!

(ar)