To miał być homofobiczny żart...

Biedroń daje Owsiakowi, a Ty?

Dodano: 13.01.2018, Aktualizacja: 13.01.2018

Od kilku dni w Internecie krąży zdjęcie Roberta Biedronia z akcji #sexedpl i napisem "Daję Owsiakowi". Internauci i Internautki nie kryli swojego zachwytu nad pomysłem i dystansem prezydenta Słupska. Okazuje się, że to... miał być homofobiczny żart. "Przerobione zdjęcie miało obrazić, a dzięki Wam wyszło odwrotnie. Jesteście cudowni! Daję Owsiakowi! Do końca świata i jeden dzień dłużej!" - napisał Biedroń na Facebooku. A Wy dacie Owsiakowi?


Pamiętacie zdjęcie Roberta Biedronia z akcji Anji Rubik na temat edukacji seksualnej, #sexedpl? Od kilku dni w Internecie krąży przerobiona fota, z napisem "Daję Owsiakowi". Okazało się, że miał to być... homofobiczny żart. Jego twórcy zapewne się zdziwią, albowiem Internet zdjęcie pokochał.

"Przerobione zdjęcie miało obrazić, a dzięki Wam wyszło odwrotnie. Jesteście cudowni! Daję Owsiakowi! Do końca świata i jeden dzień dłużej!" - napisał sam Biedroń na Facebooku.

Przypomnijmy, że 14 stycznia 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na 
wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Jak co roku, w WOŚP angażuje się wiele osób LGBT. O najciekawszych akcjach i aukcjach pisaliśmy kilka dni temu.To co? Wy też dacie Owsiakowi?

(md)