Ricky Martin wziął ślub!

Zaskoczeni?

Dodano: 11.01.2018, Aktualizacja: 11.01.2018

Dopiero co pisaliśmy o nich jako narzeczeństwie, a dzisiaj kolejna niespodzianka - Jwan i Ricky są małżeństwem! Piosenkarz nie jeden raz mówił, że pragnie rodzinnego szczęścia i więcej dzieci. No to młodej parze życzymy dużo siły i odwagi!


Na wtorkowej premierze serialu "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story” w Los Angeles, Ricky Martin poinformował dziennikarza "E! News", że jest już mężem, ale pozostał bardzo tajemniczy co do szczegółów.

46-letni wokalista wspomniał o ślubie: "Złożyliśmy przysięgi, podpisaliśmy dokumenty, intercyzę i całą resztę...". Życie jako mąż jest dla niego "fantastyczne" - w końcu Jwan jest jego "mężem, jego mężczyzną". "Jwan nie jest już moim narzeczonym, ale moim mężem" - powiedział Martin. Dla wielu nowina jest rozczarowująca, bo wokalista jeszcze w zeszłym roku deklarował u Andy'ego Cohena, że ich ślub będzie trzydniową fetą. Ale nie ma co załamywać rąk - Martin obiecał, że wielka feta jeszcze będzie i o niej usłyszymy. Pozostało nam czekać na szczegóły i kto wie - może na zaproszenie. 

Para poznała się przez Instagrama. Jwan jest artystą konceptualnym. Martinowi spodobała się jego sztuka. Przez pół roku pisali ze sobą, nie znając się osobiście. Pierwszy raz razem pokazali się w 2016 roku na czerwonym dywanie podczas gali "amfAR Inspiration" w São Paulo. W listopadzie zeszłego roku para ogłosiła swoje zaręczyny. Zamieszkali razem w Los Angeles. 

Aż nie chce się wierzyć, że Ricky nie jest już dostępny... Pozostaje nam wspominać stare dobre czasy z "Livin' La Vida Loca" czy hymnem mistrzostw piłki nożnej - "La Copa de la Vida" z 1998 roku.A tak na poważnie - młodej parze życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo uśmiechu, radości i wytrwałości. No i kolejnych bliźniaków - w końcu Ricky chce mieć ich więcej. (ar)