Spodziewają się trojaczków, dziękują surogatce

"Wierzy, że jak każdy zasługujemy na rodzinę"

Dodano: 03.01.2018, Aktualizacja: 03.01.2018

Jason Babcock i Adam Gentile mieszkają w Marlborough w stanie Massachusetts. Mężami panowie są od 2013 roku, od zeszłego - ojcami. Teraz ogłosili, że... ich rodzina powiększy się o trojaczki. A wszystko dzięki ich przyjaciółce, Jessice, która ponownie urodzi dla nich dzieci.


Jason jest, jak sam o sobie mówi, "tatą w domu", Adam - szefem jednej z firm. Panowie poznali się na uniwersytecie 10 lat temu, w 2013 roku wzięli ślub. Małżonkowie bardzo chcieli mieć dzieci, szybko zaczęli więc szukać surogatki, by spełnić swoje marzenie. Pomoc zaoferowała im bliska przyjaciółka, Jessika. I tak 6 stycznia na świat przyszedł Tristan."Byliśmy wniebowzięci, gdy Jessika powiedziała nam, że jest gotowa być dla nas surogatką ponownie" - mówi Jason serwisowi Gay Star News. Szybko okazało się, że... rodzina powiększy się aż o trójkę dzieci! Jason i Adam ogłosili to na Instagramie z pomocą uroczego zdjęcia, które szybko stało się wiralem. "Nasz dom będzie pełen śmiechu, miłości i szaleństwa!" - dodali panowie.

W rozmowie z portalem bardzo mocno podkreślają rolę Jessiki, która, jak sami mówią, jest dla nich, "aniołem i błogosławieństwem". 31-latka ma męża i trójkę własnych dzieci. Do tego dwie prace i właśnie kończy szkołę pielęgniarską.

"Zrobiła to, bo wierzy, że jak każdy zasługujemy na rodzinę. Na zawsze będziemy dłużnikami Jessiki i jej rodziny" - mówi Jason.

Trojaczki przyjdą na świat w maju tego roku.

(md)