Dość homoseksualnej propagandy

Petycja przeciwko homoseksualnym wątkom w produkcjach Disneya

Dodano: 02.01.2018, Aktualizacja: 03.01.2018

Blisko 70 tysięcy ludzi podpisało już petycję przeciwko homoseksualnym wątkom w produkcjach Disneya. Chodzi o coming out jednego z bohaterów programu dla młodzieży "Andi Mack" oraz animację "Star Butterfly kontra siły zła".


Petycja powstała na platformie CitizenGO i jest akcją uderzającą w postawę wytwórni bajek i programów dla dzieci i młodzieży, zgodnie z którą twórcy umieszczają w produkcjach postaci nieheteronormatywne. 

Oto treść sprzeciwu skierowana do prezesa wytwórni Disneya:Panie Prezesie,


wraz z wszystkimi rodzicami zatroskanymi o przekaz płynący z bajek wytwórni Disney stanowczo protestuję przeciw ideolozowaniu dzieci wątkami homoseksualnymi w Państwa produktach.


W ostatnim czasie tego typu wątki pojawiły się aż w dwóch produkcjach: "Andi Mack" oraz "Star Butterfly kontra siły zła".


Promowanie postaw homoseksualnych wśród najmłodszych jest działaniem wprost na ich szkodę oraz szkodę rodziny. 


Domagamy się natychmiastowego zaprzestania tych działań.

W opisie akcji czytamy, że "żyjemy w czasach, gdy Rodzice nie mogą już swobodnie pozwolić dzieciom na oglądanie bajek bez wcześniejszego upewnienia się, że nie zawierają one groźnych dla nich treści".

Nikt nie przypuszczał jak wielkim rozczarowaniem okaże się coming out bohatera "Andi Mocka", co jest niczym innym jak tylko "homoseksualną propagandą". 

Według inicjatorów akcji "inny niepokojący epizod miał miejsce w przypadku animowanego serialu "Star Butterfly kontra siły zła". Miała tam miejsca scena pocałunku dwóch mężczyzn, z których jeden był przebrany za księżniczkę".

"
Liczymy na to, że międzynarodowy sprzeciw rodziców i wszystkich zatroskanych o los dzieci, będzie ważnym sygnałem ostrzegawczym dla tej wytwórni i ograniczy ideologizowanie jej produkcji w przyszłości" - podsumowują zatroskani Rodzice. 

Do tej pory petycję podpisało prawie 68 tysięcy ludzi, a cel - zaledwie 100 tys. Portal CitizenGo równocześnie prowadzi zbiórkę podpisów pod petycją o "Nie dla gender w sporcie"  oraz "Powstrzymajmy cenzurę ideologiczną na uniwersytetach" dotyczacej sesji naukowej z cyklu „Etyka w medycynie” pt. „Prawo dziecka do życia” na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Co Wy na to?

(ar)