Czy Polska jest gotowa na program "Rolnik szuka męża"?

Prezes Kurski na pewno nie...

Dodano: 29.12.2017, Aktualizacja: 29.12.2017

"Za granicą się to wydarzyło. Nie wiem, czy Polacy są na to gotowi. Chciałabym, żeby byli, bo sama jestem osobą z bardzo otwartą głową i nie oceniam ludzi przez pryzmat ich orientacji seksualnej. Ale wydaje mi się, że w naszym programie będziemy trzymać się klasycznego modelu" - mówi Marta Manowska. Prowadząca w TVP program "Rolnik szuka żony" została zapytana, czy doczekamy się edycji z rolnikami szukającymi mężów. My przypuszczamy co na ten temat ma do powiedzenia Jacek Kurski...


"Rolnik szuka żony" to emitowany w TVP 1 program rozrywkowy, w którym - jak łatwo się domyślić: rolnicy szukają żon. Pierwszy sezon został pokazany pod koniec 2014 roku i od razu wzbudził duże kontrowersje, ale też zdobył dużą popularność. 

Przypomnijmy, że w sezonie drugim pojawiła się Krystyna, która męża nie znalazła, ale za to... ujawniła się w rozmowie z "Faktem".W serwisie Plejada.pl ukazał się wywiad z prowadzącą program Martą Manowską. Padło m.in. pytanie o to, czy doczekamy się edycji, w której rolnicy szukają mężów. 


Za granicą się to wydarzyło. Nie wiem, czy Polacy są na to gotowi. Chciałabym, żeby byli, bo sama jestem osobą z bardzo otwartą głową i nie oceniam ludzi przez pryzmat ich orientacji seksualnej. Ale wydaje mi się, że w naszym programie będziemy trzymać się klasycznego modelu
- odpowiedziała Manowska.

Panią Martę witamy w gronie sojuszniczek LGBT! A co do rolników szukających mężów... Mamy wrażenie, że Polacy i Polki byliby nawet gotowi, ale chyba nie prezes Kurski... Przypomnijmy, że na początku marca dziennikarz WP zapytał Jacka Kurskiego, prezesa TVP, o pary jednopłciowe w programie "Pierwsza randka". Polityk powiedział, że "Konstytucja mówi, że rodzina, według polskiego prawa, to związek kobiety i mężczyzny".

(md)