NAJ-popularniejsze na QUEER.PL

Co czytaliście najchętniej?

Dodano: 29.12.2017, Aktualizacja: 29.12.2017

Zamiast podsumowania tygodnia - roczne podsumowanie tego, co najchętniej klikałyście, czytaliście i komentowałyście na QUEER.PL w 2017 roku! Który tekst na naszym portalu miał najwięcej odsłon i "polubień", który wywołał największą dyskusję?


Ranking przygotowaliśmy biorąc pod uwagę liczbę odsłon poszczególnych tekstów, liczbę "polubień" i komentarzy. Wybraliśmy sześć artykułów z magazynu QUEER.PL i sześć newsów. Zapraszamy do lektury i dyskusji!

ARTYKUŁY

Politycy wypadają z szafy

"Wszystko byłoby ok, gdyby oni zajęli się głaskaniem kota i nie wtrącali się w życie innych, ale niestety głaszcząc kota zaglądają pod kołdrę innych i próbują tam majstrować" - powiedział Robert Biedroń w programie "Skandaliści", co ponownie wywołało gorącą dyskusję na temat outingu. I własnie komentarz Radka Oliwy do całej sprawy był tekstem, pod którym najbardziej dyskutowaliście w 2017 roku.

Ta flaga jest tęczowa a nie biała

List Huberta Sobeckiego ze Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza do PO był w 2017 roku jednym z najchętniej klikanych tekstów. A wszystko po "Marszu Wolności", w trakcie którego doszło do pewnego incydentu z tęczową flagą i równościowym banerem w tle...

Dwie kochające się kobiety w naszym kraju to nic dziwnego

W lutym dwie Asie opowiedziały nam o swoim związku i uroczystości podpisania umowy cywilno-prawnej. To tekst, który w 2017 roku bardzo chętnie klikaliście i lubiliście.

QUEERTY - konkurs dziennikarski portalu QUEER.PL

Po latach przerwy zdecydowaliśmy się na konkurs dziennikarski - tym razem o życiu LGBT w mniejszych miastach. Dostaliśmy od Was mnóstwo poruszających tekstów, w ostatnim miesiącu opublikowaliśmy te nagrodzone: znajdziecie je pod tym tagiem.

Homomężowie wychodzą z ukrycia?

Temat gejów i lesbijek, którzy po latach bycia w różnopłciowych związkach, decydują się na coming out, zawsze wzbudza u nas sporo emocji. Nie inaczej było po rozmowie z Adamem, gejem, który miał żonę.

Kolonia, tęczowa stolica Niemiec

Nasz przewodnik po Kolonii to tekst, który w 2017 roku miał najwięcej odsłon. Czy to oznacza, że chcielibyście i chciałybyście więcej turystyki LGBT na QUEER.PL?

NEWSY

Niemcy z równością małżeńską!

To była szybka akcja: pod koniec czerwca Niemcy dołączyły do krajów z równością małżeńską. A Wam bardzo się ta informacja spodobała.

Rosja: zatrzymano działaczy z petycją ws. Czeczenii

To jeden z najbardziej klikanych w 2017 roku u nas newsów.

Jesienią pierwszy Marsz Równości w Toruniu!

Informacja o pierwszym Marszu w Toruniu tak bardzo Was ucieszyła, że była jedną z najchętniej podawanych dalej. Sam Marsz okazał się sukcesem, także frekwencyjnym. Nie możemy się doczekać kolejnego!

Piasek: "jestem dumny z tego, że wierzę w Boga"

Sądząc po odsłonach - wywołaliśmy dużą dyskusję o Piasku, który próbował mówić nam kto i czym ma prawo wymachiwać.

Kristen Stewart: Donald, nie polubisz mnie, jestem lesbijką

Kristen ma u nas wiele fanek, dlatego zapewne to ten news zajął w 2017 roku drugie miejsce pod kątem Waszych polubień.

Ujawniła się przed babcią, a ta...

Polubiliście też bardzo sojuszniczą babcię. W świecie niedobrych wiadomości zawsze staramy się i przekazać Wam te milsze.


Dziękujemy Wam za wszystkie komentarze, wiadomości, sugestie, oznaki sympatii, ale też krytykę. I dziękujemy za Wasze wsparcie poprzez abonamenty - bez Was nie byłoby nas.
Przypominamy też, że do końca grudnia czekamy na Wasze głosy w naszym rocznym podsumowaniu NAJ 2017.