Gdzie Eminem szuka bratniej duszy?

Na gejowskiej aplikacji randkowej

Dodano: 20.12.2017, Aktualizacja: 20.12.2017

Eminem, raper, którego relacje ze społecznością LGBT są, co tu dużo kryć, niełatwe, w wywiadzie dla "Vulture" przyznaje się, że szuka miłości... Nie ma w tym nic dziwnego, ale to, gdzie jej szuka, rodzi nowe pytania.


Eminem potrafi zaskakiwać. Nie tak dawno Elton John wspomniał, że z okazji zawarcia związku partnerskiego dostał od rapera w prezencie dwa inkrustowane diamentami cock ringi, teraz znów szokuje - przyznał się w wywiadzie dla Vulture, że korzysta z aplikacji randkowych. I nie tylko tych przeznaczonych dla osób heteroseksualnych, ale również tych dla gejów. 


45-letni Eminem był już dwukrotnie zamężny. Każde małżeństwo kończyło się jednak rozwodem. Jak było wiemy z jego piosenek. Nie omieszkał rozliczać się ze swoich związków w swoich utworach. W końcu nic tak nie inspiruje jak własne doświadczenia.


We wspomnianym wywiadzie przyznał się, że aktualnie poszukuje miłości i zdecydował się na skorzystanie z aplikacji randkowych. Również tych gejowskich. "Cóż, korzystam z Tindra. Też z Grindra. No i chodzę do klubów ze striptizem" - powiedział. Co ciekawe Eminem przyznał się, że sam w sypialni ma inkrustowany diamentami cock ring. Boli go jednak, że ludzie interpretują jego teksty jako przejaw homofobii. Uważa, że to niesprawiedliwe, bo - jak zauważa również Elton John - pisze o tym, jak jest. Nie wyraża swoich poglądów. 


Wspomniał, że cały raban zaczął się przy piosence "My Name Is", gdzie rapuje o swoim nauczycielu angielskiego, który chciał się z nim przespać. W odpowiedzi na te oskarżenia wykorzystał postać Kena Kaniffa na płycie "The Slim Shady" z 1999 roku. W charakterystyczny dla siebie sposób zaznaczył, że nie interesuje go czyjaś seksualność, poglądy czy religia. Dlatego też krytykuje Donalda Trumpa, o czym wspomina w wywiadzie. 


(ar)