O świętach i LGBT w Krakowie

Kolejna odsłona Queer o'clock

Dodano: 15.12.2017, Aktualizacja: 15.12.2017

Queer o'clock to otwarte, luźne spotkania, organizowane w Krakowie przez Stowarzyszenie Queerowy Maj. Już w niedzielę - edycja świąteczna: czy osoby LGBT świętują? Jakie są Wasze świąteczne przyzwyczajenia? Jak spędzacie ten okres? Wracacie na wigilię do rodzinnego domu, czy może spędzacie ją z wybraną rodziną lub drugą połową?


Queer o’clock to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Stowarzyszenie Queerowy Maj - co miesiąc odbywają się rozmowy w luźnej i otwartej atmosferze o kwestiach związanych ze społecznością LGBTQI+. 

Tematem grudniowego queer o`clocka będą święta. Czy osoby LGBT świętują? Jakie są Wasze świąteczne przyzwyczajenia? Jak spędzacie ten okres? Wracacie na wigilię do rodzinnego domu, czy może spędzacie ją z wybraną rodziną lub drugą połową? Jakie uczucia towarzyszą Wam na samą myśl o wigilijnym stole? Jest to dla Was czas magii i radości czy może wręcz przeciwnie? Jak wyglądają święta w tęczowych rodzinach? 

Jeśli chcecie posłuchać o doświadczeniach i przemyśleniach innych osób LGBT, spędzić razem ten przedświąteczny czas, nie przegapcie świątecznego queer o`clocka! Do zobaczenia!

KIEDY? 17.12.2017, godz. 17.00
GDZIE? Lindo Cafe & Bar, ul. Sławkowska 23, Kraków

WYDARZENIE NA FACEBOOKU


Szukasz ciekawych wydarzeń LGBT i LGBT-friendly? Zapraszamy do zapoznania się z naszym QUEEROWYM ROZKŁADEM JAZDY!