"Sense8" - pierwszy klip z planu!

Ostatnie spotkanie z naszymi ulubionymi bohaterami

Dodano: 12.12.2017, Aktualizacja: 12.12.2017

To ostatnia szansa na spotkanie z bohaterami serialu "Sense8". Netflix opublikował pierwszy sneak peak z planu serialu: widzimy w nim wszystkich bohaterów. Wzruszający klip powoduje, że rodzi się znów pytanie, dlaczego tak fantastyczna produkcja musi się kończyć?


W czerwcu tego roku Lana Wachowski poinformowała, że powstanie ostatni, dwugodzinny, odcinek superqueerowego serialu "Sense8". W opublikowanym klipie widzimy wszystkich bohaterów na planie serialu. Na wideo składają się ujęcia tego, czego nie zobaczymy na ekranach naszych komputerów i ekranów telewizorów. Sami popatrzcie:Mamy nadzieję, że dowiemy się, czy Sun zemści się na swoim bracie i czy Kala będzie z Wolfgangiem. 

W sierpniu Lana Wachowski podziękowała swoim fanom za niesamowite wsparcie. Dla przypomnienia, to dzięki fanom powstanie ostatni odcinek serialu. Netflix zdecydował się na zakończenie produkcji serialu, argumentując tę decyzję względami finansowymi. 


Sense8 jest inne od innych seriali. Wiem o tym. Jest inne celowo. Może to brzmi naiwnie, czy nawet bezczelnie, ale chciałam pokazać świat, w którym każdy może być bohaterem. Chciałam pokazać, że kobieta może być wojownikiem, a mężczyzna wrażliwy. Chciałam pokazać, że każdy może kochać i być kochanym, i żyć długo i szczęśliwie, bo kiedy byłam dzieckiem, nie było takich produkcji

- powiedziała. 

Fani nie byli zadowoleni i wystosowali prośbę do szefów, by "Sense8" się nie kończyło. Efekt? Dwugodzinny odcinek, w którym zamknięte mają zostać wszystkie niezakończone wątki. 
Data premiery nie jest znana, najprawdopodobniej będzie w drugiej połowie 2018 roku. 

(ar)