Jest gejem, po 30 latach dowiedział się, że... ma córkę

Historia Dana i Kendry

Dodano: 24.11.2017, Aktualizacja: 24.11.2017

Dan ma 49 lat. Przez lata siedział w szafie i spotykał się z kobietami. Teraz, kiedy jest ujawnionym gejem, dowiedział się, że ma córkę...


W programie TLC "Long Lost Family" 49-letni Dan dowiedział się, że ma córkę, Kendrę. Program opowiada historię rodzin, które z różnych powodów nie mogły być razem.

Przez lata Dan domyślał się, że może być gejem, ale nigdy nie był z mężczyzną. Kiedy miał 19 lat był w związku z matką Kendry. Przespali się ze sobą, ale o tym, że kobieta zaszła w ciążę, Dan dowiedział się dopiero wiele lat później. 

Od 11 lat jest w stałym związku, ale żałuje, że mu o niczym nie powiedziała. "O niczym nie wiedziałem, gdybym wiedział zrobiłbym wszystko, by jej pomóc. Ale to była jej decyzja" - słyszymy w spocie zapowiadającym odcinek. 

Kendra nie miała dobrej relacji z matką. Kiedy prowadzący Chris Jacobs powiedział mu, że dziewczyna zawsze stawiała go na piedestale, do oczu Danowi napłynęły łzy. 

Ma nadzieję, że będzie mógł sprostać oczekiwaniom córki. Chciałby być tym rycerzem w lśniącej zbroi, ojcem, którego sobie wymarzyła. "Boję się jednak, jak zareaguje na wiadomość, że jej tata jest gejem" - mówi Dan. 

Odcinek emitowany był już w USA. Nie wiemy, czy będzie dostępny w Polsce. 


(ar)