Najlepsze dragowe odsłony Kacpra Kuszewskiego

100 tys. złotych na Centrum Praw Kobiet

Dodano: 13.11.2017, Aktualizacja: 13.11.2017

Kacper Kuszewski, który polskim widzom jest znany głównie z roli Marka Mostowiaka w "M jak miłość", wygrał ósmą edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" a wygraną, czyli 100 tys. złotych, przekazał na Centrum Praw Kobiet. Brawo! A my przypominamy najbardziej "przegięte" wcielenia Kuszewskiego z programu.


"Twoja twarz brzmi znajomo" to emitowany na Polsacie program, w którym zaproszeni goście - polskie gwiazdy - losowo "wcielają się" w znanych muzyków. Zwycięzca lub zwyciężczyni każdego odcinka (decyduje o tym jury jak i sami uczestnicy i uczestniczki) otrzymuje czek o wartości 10 tys. zł. - pieniądze przeznaczane są na wybrany przez artystę cel charytatywny. Podobnie wygrana z całego programu - 100 tys. złotych.

Za nami ósma już edycja programu, którą wygrał Kacper Kuszewski. Kuszewski przekazał wygraną na Fundację Centrum Praw Kobiet, organizację m.in. wspierającą kobiety będące ofiarami przemocy domowej. O organizacji zrobiło się głośno, gdy odebrano jej publiczne dofinansowanie.

Kuszewski był w programie bezkonkurencyjny - zwłaszcza w swych dragowych odsłonach. Gratulujemy i brawo za wsparcie kobiet!(red)