Co Naomi Campbell zawdzięcza gejom?

Wyznania modelki i Sadiqa Khana

Dodano: 10.11.2017, Aktualizacja: 10.11.2017

Burmistrz Londynu, Sadiq Khan i Naomi Campbell i rozmowa w "Vogue"? Jak najbardziej! Nie zabrakło więc i tematów LGBT. Campbell wyznała, że nie byłaby modelką, gdyby nie geje... Polityk natomiast uważa, że dopóki społeczność LGBT nie będzie się czuła w Londynie bezpiecznie - będzie to ujma dla niego i dla samego miasta.


W najnowszym wydaniu magazynu "Vogue" Naomi Campbell, jedna z najbardziej znanych modelek na świecie powiedziała, że to dzięki gejom, stała się supermodelką. 

Po zmianach w redakcji magazynu w Wielkiej Brytanii, Naomi stała się dziennikarką i przeprowadziła wywiad z burmistrzem Londynu. Rozmawiali przede wszystkim o mieście, w którym oboje mieszkają i żyją. Nie obeszło się bez wspomnień - opowiedzieli o swoich najlepszych momentach w życiu, związanych oczywiście z Londynem i o tych chwilach, które napawają ich dumą. 

"Jak długo społeczność LGBT będzie się martwić o bezpieczeństwo, tak długo Londyn będzie musiał się wstydzić, nawet tego, że jako pierwszy burmistrz w historii wziąłem udział w paradzie w zeszłym roku" - powiedział Khan. "Gdyby nie oni, nie byłabym modelką, nie zaistniałabym w tym świecie" - dodała Campbell. Naomi docenia, co Sadiq robi zarówno dla społeczności LGBT, ale również dla kobiet. Doceniają tempo miasta, które napędza kreatywność i talent jego mieszkańców. Oboje obawiają się, że w związku z Brexitem tego może zabraknąć, bo młodzi ludzie wyjadą gdzieś indziej, a nie do Londynu. 

Najnowszy numer brytyjskiego "Vogue'a" w tym tygodniu w sklepach.


(ar)