Chce rozdzielić "opętane przez demony", homoseksualne lwy

Tak, to niestety prawda...

Dodano: 06.11.2017, Aktualizacja: 06.11.2017

I znowu nasza wina! Ezekial Mutua, szef kenijskiej Rady ds. Klasyfikacji Filmów, chce, by rozdzielono i zbadano lwy, u których zauważono homoseksualne zachowania. Dodatkowo urzędnik uważa, że zwierzęta są pod wpływem... demonicznych sił a homoseksualności nauczyły się od gejów, którzy przyjeżdżają do rezerwatu i "źle" się zachowują. Niestety, to nie fake news.


Jakiś czas temu Internet obiegło zdjęcie dwóch lwów - samców, którzy oddawali się... przyjemnościom w rezerwacie Maasai Mara w Kenii.

Sprawę skomentował kenijski szef Rady ds. Klasyfikacji Filmów, organu, który decyduje co mieszkańcy i mieszkanki Kenii mogą np. oglądać w kinach i telewizji, Ezekiel Mutua. Urzędnik nazywany jest w kraju "policjantem moralności" i już w przeszłości znany był ze swoich anty-LGBT wypowiedzi. Mutua w rozmowie z "Nairobi News" stwierdził, że lwy powinny być od siebie oddzielone i zbadane - jak doszło do tego, że wykazują homoseksualne zachowania.

"Nie zajmujemy się zwierzętami, ale po raz pierwszy słyszymy o takim ciekawym przypadku, by dwa lwy samce się kochały.  Badania muszą zostać przeprowadzone. Dodatkowo chcę potwierdzenia, że ta faktycznie są samce" - powiedział Mutua serwisowi, dodając, że "to nie jest normalne".


Te zwierzęta potrzebują pomocy, ponieważ prawdopodobnie są pod wpływem gejów, którzy przyjeżdżają do parków narodowych i źle się zachowują. Nie wiem, musiały skądś skopiować te zachowania, albo to jest demoniczne. Przecież te zwierzęta nie oglądają filmów
- powiedział także Mutua.

To jeszcze nie koniec - urzędnik podkreślił, że wierzy, iż homoseksualność jest napędzana przez "demoniczne siły", a demony mogą opętać też zwierzęta. "Gdzie jeszcze na ziemi doszło do podobnego zdarzenia. Demoniczne duchy mają wpływ na ludzi, jak widać - dotyczy to także zwierząt" - dodał.

Panu "policjantowi moralności" odpowiadamy, że całkiem niedawno pisaliśmy o podobnym przypadku w Yorkshire.



Mutua nazwał zwierzęta "szalonymi, gejowskimi lwami".

(md)