"Tamte dni, tamte noce": jest polski zwiastun!

Premiera w Polsce 26 stycznia

Dodano: 26.10.2017, Aktualizacja: 26.10.2017

Już jest polski zwiastun chwalonego gejowskiego filmu, "Call me by your name". Film w Polsce zobaczymy pod tytułem "Tamte dni, tamte noce". Premiera - już 26 stycznia. My nie możemy się doczekać!


Festiwalowa premiera "Call Me By Your Name" odbyła się w styczniu tego roku. W kinach na świecie będzie pokazywany od 24 listopada, w Polsce - od 26 stycznia. "The Los Angeles Times" opublikował świetną recenzję, nazywając film "cudowną erotyczną i miłosną opowieścią", a "The Daily Beast" okrzyknął film jako gejowskie katharsis w kinie. 

To miłosna opowieść o 24-latku i 17-latku. Nastoletni chłopak zakochuje się w gościu, który przyjechał na wakacje do jego rodziców. Scenariusz jest adaptacją powieści André Acimana o tym samym tytule.  Za scenariusz odpowiada James Ivory - reżyser kultowego już gejowskiego filmu, "Maurycy", czy "Okruchów dnia".

W głównych rolach: Armie Hammer, Amira Casar, Timothée Chalamet, Victoire Du Bois, Esther Garrel, Michael Stuhlbarg. Film wyreżyserował Luca Guadagnino

Hammer nie ukrywał, że przed podjęciem wyzwania, jakim było zagranie w filmie, bał się jak nigdy. Z jednej strony to olbrzymie wyzwanie aktorskie, z drugiej stawienie czoła swoim lękom. 

Jak się udało? Dowiemy się już niedługo! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna.(md)