Andzia, Iza i Sara

Kolejna tęczowa rodzina, tym razem z Holandii

Dodano: 03.10.2017, Aktualizacja: 03.10.2017

Poznały się 12 lat temu, od 11 lat są parą, od maja tego roku są żonami, a od lipca... mamami małej Sary. Poznajcie Andzię i Izę, które mieszkają w Holandii, gdzie wyjechały za "lepszym jutrem".


Na fali popularności zdjęcia pocałunku Marka i Jędrzeja - na naszym Facebooku wywiązała się dyskusja na temat małej liczby podobnych zdjęć z całującymi się kobietami. Odezwała się do nas Kasia, która nie tylko podzieliła się zdjęciami, ale postanowiła też opowiedzieć swoją historię. Dlaczego? Bo może w ten sposób "pomożemy innymi zawalczyć o siebie".
Kolejną parą, która do nas napisała są Andzia i Iza. "Poznałyśmy się prawie 12 lat temu w markecie we Wrocławiu.. Od 11 lat jesteśmy parą, a w maju tego roku powiedziałyśmy sobie "tak" w Holandii. Żyjemy w kraju Niderlandów od 9 lat, a zdecydowałyśmy się na wyjazd tutaj, by "jutro" było jeszcze lepsze" - opowiadają.

W lipcu tego roku zostały szczęśliwymi mamami małej Sary. Jak im się żyje w Holandii? "Żyje nam się bardzo dobrze, nikogo nie dziwi nasz związek, a znajomi z pracy są bardzo przyjaźnie nastawieni. Wiadomość o tym, że jedna z nas jest w ciąży i powiększy się nam rodzina całe nasze otoczenie przyjęło z ogromną radością" - mówią Andzia i Iza, dodając: "Tego nam trzeba było, nadania życiu konkretnego, nowego celu".
Gratulujemy szczęśliwej i pięknej rodzinki i mamy nadzieję, że kiedyś w Polsce doczekamy też "lepszego jutra. Jeśli chcecie podzielić się z nami swoją historią i zdjęciami - piszcie do nas!

(md)