"Anioły w Ameryce" w polskich kinach

Mamy bilety do Multikina!

Dodano: 14.09.2017, Aktualizacja: 14.09.2017

Już od września w kilku polskich kinach niezwykłe wydarzenie pod naszym patronatem: londyński National Theatre Live ze spektaklem "Anioły w Ameryce"! Tak jak zapowiadaliśmy - mamy dla Was kolejną pulę biletów na pokazy pierwszej części.


Kultowa już, nagrodzona Pulitzerem, czy Tony sztuka Tony'ego Kushnera opowiada o grupie nowojorskich gejów. Akcja dzieje się w drugiej połowie lat 80. - w czasach przemian obyczajowych, szalejącego kryzysu, pandemii AIDS i konserwatywnych rządów administracji Ronalda Reagana.

Od września w kilku polskich kinach możemy oglądać zapis spektaklu, granego w londyńskim National Theatre. W rolach głównych: Andrew Garfield, Nathan Lane, czy Russell Tovey.Za nami retransmisja spektaklu m.in. w sieci kin Helios, teraz czas na Multikino! Pierwszą część będzie można obejrzeć w wybranych kinach już 21 września (godz. 19.00): Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Mamy dla Was podwójne wejściówki na pierwszą część spektaklu, 21 września, do kin w Katowicach, Olsztynie i Szczecinie. Co trzeba zrobić? Napiszcie do nas maila o tytule "Anioły w Ameryce" - Multikino z nazwą miasta i kina, do którego chcecie się wybrać. Kto pierwszy ten lepszy! Na maile czekamy do 17 września. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

(red)