Wasze blogi na Dzień Bloga!

Piszecie? Pochwalcie się

Dodano: 31.08.2017, Aktualizacja: 31.08.2017

31 sierpnia obchodzimy Dzień Bloga. Czy w czasach YouTube'a warto jeszcze pisać, a przede wszystkim - czytać blogi? Jak się okazuje sporo z Was wciąż to robi, a kolejne powstają. Zapraszamy do naszego subiektywnego przeglądu, a Was jak zawsze namawiamy do pochwalenia się własną twórczością.


OKIEM LESBIJKI

To blog prowadzony przez parę, która... poznała się u nas: Malwinę i Olę. Na blogu znajdziemy i ważne poradnikowe teksty, dotyczące np. coming outów lub związków, ale także te z "przymrużeniem oka". Jeżeli jeszcze nie znacie: zachęcamy do lektury naszej rozmowy z Malwiną i Olą z zeszłego roku.

PIOTR and PAWEŁ

Panów znacie zapewne głównie z youtubowej działalności, ale mają także stronę, na której - obok filmików - znajdziemy teksty. Nasza rozmowa z Piotrem i Pawłem.

FANCY KONWERSACJE

Bardzo ciekawy blog, prowadzony przez Mata i jego nauczycielkę, Panią E. , na którym na zasadzie dwugłosu rozmawiają, dyskutują o kulturze, czy po prostu - o życiu. 

WUJEK LUCYFER

Youtuber i bloger, autor książki "Bądź sobą". Jak sam podkreśla - "pasjonuje się psychologią, obserwuje ludzi i dzieli się swoimi przemyśleniami. Jego hobby to tworzenie grafik, pisanie, a także czytanie książek i rozmawianie z ludźmi o tym, co ich gryzie najbardziej".

LESBIJKI NA WYSPACH

Chociaż ostatni wpis jest z lutego - kto nie zna: znajdzie dużo ciekawych historii z życia dwóch lesbijek na emigracji.

MIŁOŚĆ PO 30.

Blog prowadzony przez "Dwubiegunowego kowala-feministę propagującego homoseksualizm z pomocą Thora". Jeżeli ten opis Was jeszcze nie zachęcił to dodajmy, że na blogu znajdziecie dużo ciekawych wpisów o życiu, miłości, seksie, miłości. Warto!

RODZICELGB

O tym blogu także już u nas wspominaliśmy: prowadzony przez rodziców osób LGB. Jeżeli coming out przed rodzicami macie wciąż przed sobą - warto zajrzeć.

PATRYK CHILEWICZ

Redaktor naczelny Vogule Poland i Fashion Post. Chociaż na blogu od kilku miesięcy cisza, ale warto zajrzeć w starsze posty, w których dużo refleksji, Warszawy, popkultury i polityki.

MARCEL IN PROGRESS

Kolejny blog dotyczący w dużej mierze (ale nie tylko) transpłciowości. Dużo przydatnych informacji i (nie zawsze) grzecznych refleksji.

HOMOMĄŻ

Niedawno publikowaliśmy rozmowę z Adamem, autorem bloga Homomąż, który chciał stworzyć w Internecie miejsce dla osób LGBT, które mają za sobą różnopłciowe związki. Temat trudny, ale trzeba pamiętać i o takich osobach!

DARIUS BLOG

Ogromne źródło wiedzy i informacji ze świata LGBT!

Co ostatnio pojawiło w sieci?

Np. blog WTOREK0718, z którego dowiemy się więcej na temat transpłciowości i terapii hormonalnej.

JOURNEY AND LOVE to Paula i Bercia, które chcą dzielić się swoimi małymi podróżami. Jak mówią nam same: "Chcemy również stworzyć przewodnik po portach, które odwiedziłyśmy, jak na razie głównie bałtyckich. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której każdy znalazłby coś dla siebie. Opisy wycieczek i rejsów, porady, ciekawostki o życiu na morzu oraz aktualne informacje".


Czytacie jeszcze blogi? Macie swoje ulubione? Tęsknicie za starymi? Sami piszecie? Dajcie nam znać w komentarzu - dodamy do listy.

(red)