Ujawniła się przed babcią, a ta...

Babcie i dziadkowie są najlepsi?

Dodano: 18.08.2017, Aktualizacja: 18.08.2017

Suna Huls ujawniła się przed babcią jako biseksualistka. Chociaż czuła, że ta ją zaakceptuje, przyznała, że nie do końca wiedziała, jak jednak babcia zareaguje. Okazało się, że babcia nie tylko zaakceptowała wnuczkę od razu, ale... Sami zobaczcie.


Swoją historią Suna podzieliła się na Tumblrze. Chciała ujawnić się przed babcią i w końcu zebrała się na odwagę. Wytłumaczyła jej o co chodzi ze społecznością LGBTQ i co to dla niej samej znaczy. Babcia wysłuchała i przyjęła coming out ze zrozumieniem. Jednego jednak Suna się nie spodziewała...

Babcia uwielbia robić na drutach - i jak sama dziewczyna mówi w rozmowie z serwisem Pink News - babcia jest w stanie wydziergać wszystko, a wiele ubrań przekazuje potem dla potrzebujących. Okazało się, że babcia zrobiła dla Suny... sweter z tęczą. Zdjęcie z Tumblra okazało się hitem na całym świecie. "Cieszę się, że mogłam pokazać, jak cudowną mam babcię" - mówi dziewczyna i dodaje, że babcia na wieść o tym, że jest gwiazdą w Internecie, po raz pierwszy od śmierci swojej córki, czyli matki Suny, się roześmiała. 

Teraz Suna ujawniła się przed całą rodziną. "To był epicki pomysł na coming out, który wyszedł lepiej niż się spodziewałam. Jestem bardzo szczęśliwa, w końcu mogę być sobą" - mówi serwisowi Pink News Suna.

(md)