Tom Daley chce mieć dziecko

Sportowiec o małżeństwie i różnicy wieku

Dodano: 02.08.2017, Aktualizacja: 03.08.2017

Tom Daley z mężem, Lancem Dustinem Blackiem, planuje założyć rodzinę i mieć dzieci. Po uczcie weselnej teraz czas na poszerzenie grona najbliższych o nowych członków rodziny. W wywiadzie dla "Belfast Telegraph" Tom opowiada też o 20-letniej różnicy wieku między małżonkami.


Na początku maja jedna z najbardziej popularnych par gejowskich, Tom i Dustin, wzięli ślub. W wywiadzie dla "Belfast Telegraph", Tom powiedział, że od kiedy są już małżeństwem, zaczęli myśleć o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci. "Nie teraz. W przyszłości..." - dodał.

W wywiadzie odniósł się również do różnicy wieku - dzieli ich 20 lat i choć Daley jest młodszy powiedział, że czuje się tym starszym. "Nie zwracam uwagi na tę różnicę" - mówi. Musiał szybko dorosnąć. Jego kariera sportowa łączyła się z długimi wyjazdami i samotnością. Już w wieku 10 lat wyjechał do Australii sam. Bez rodziców.

"W ciągu ostatnich paru lat dojrzałem - zarówno zawodowo, jako skoczek od wody, ale także jako człowiek" - mówi.

Post udostępniony przez Tom Daley (@tomdaley1994)


Para jest ze sobą od 2013 roku. Ich "transatlantycki" związek miał swoje gorsze i lepsze chwile. W 2015 zaręczyli się, a na początku maja tego roku wzięli ślub. W lutym pojawiła się informacja, że Tom miał romans z modelemEdwardem Williamem. Para przyznała się, że mieli wtedy gorszy czas i zdecydowali się, że dadzą sobie więcej przestrzeni i... otworzą swój związek. 

Dla "new! magazine" Tom powiedział również, że związek z Lancem jest najlepszym, co mu się przydarzyło - "cudownie jest być kochanym". Przepracowali już wszystko, co ich dzieliło i są gotowi na dziecko. 

Trzymamy kciuki!

(ar)