Program "RuPaul Drag Race" popularniejszy niż kiedykolwiek?

Rekord oglądalności i nowa gwiazda (spoiler)

Dodano: 28.06.2017, Aktualizacja: 28.06.2017

To już oficjalne: program "RuPaul Drag Race" pobił rekord oglądalności i zaliczył wzrost aż o 218 proc. wśród widzów między 18 a 49 rokiem życia. W ostatni weekend zakończył się 9. sezon. Kto wygrał? Uwaga, spoilerujemy!


Za nami 9. już sezon "RuPaul Drag Race", show, w którym drag queen walczą o tytuł tej najlepszej. I już wiemy, że program jest popularny jak nigdy. Stacja VH1, gdzie jest pokazywany w USA, pochwaliła się wynikami oglądalności: okazuje się, że wzrosły one aż o 218 proc. u widowni między 18 a 49 rokiem życia. Cały sezon zaliczył wzrost o 122 proc. 

Sam finał obejrzało 859 tys. ludzi. 9. sezon programu przyniósł nam wiele ciekawych momentów, przede wszystkim transpłciowy coming out Miss Peppermint, która obok Sashy Velour, Trinity Taylor i Shea Coulee dostała się do finałowej czwórki.

A kto został kolejną najlepszą amerykańską gwiazdą drag?

Sasha Velour! Dla wielu wybór ten był bardzo kontrowersyjny - drag Sashy jest bardzo niekonwencjonalny, ale czy w końcu nie o to też chodzi w dragu? Sama Velour podkreślała podczas finału: "Ubieraj się według swoich własnych zasad, a potem je łam! Jeżeli chcesz być królową - sama zrób sobie korony".

A komu Wy kibicowaliście i jak wrażenia po finale?

(red)