Twin Heart zapraszają na Paradę Kobiet!

Rozdajemy wejściówki

Dodano: 01.06.2017, Aktualizacja: 01.06.2017

"Parada od 16 lat walczy o równe prawa dla kobiet, a Twin Heart to same kobiety" - zaznaczają organizatorki najpopularniejszej w Polsce kobieco-kobiecej imprezy i zapraszają 3 czerwca do NIEBA na Nowym Świecie w Warszawie. To będzie wyjątkowa impreza, a my mamy dla Was wejściówki!


Czym jest Twin Heart? Wszystko zaczęło się cztery lata temu, gdy Hanna i Ania pomyślały, że fajnie byłoby zrobić coś dla kobiet kochających kobiety, znaleźć przestrzeń na pokazanie ich talentów, stworzyć przyjazną dla nich atmosferę. W 2013 roku, podczas pierwszej odsłony imprezy na Dzień Kobiet, w klubie Miasto pojawiło się 500 dziewczyn - tym samym Hanna i Ania nie miały już wątpliwości, że takie imprezy są potrzebne. Dziś na Twin Heart przyjeżdżają kobiety z całej Polski i nawet z zagranicy. 

Jeżeli ktoś zapyta - po co to wszystko? Przede wszystkim, by zachęcić dziewczyny do ujawniania się i poznania swojej wartości. I oczywiście, by dobrze się bawić w przyjaznym gronie!

3 czerwca kolejna już odsłona imprezy: tym razem Paradowa. "Miłość, otwartość, równość i tolerancja to hasła tej nocy. 
Spotkajmy się tam gdzie tęcza świeci najjaśniej - w Niebie! Parada Równości to święto kolorów, więc jeśli nie widzisz świata na czarno i biało, chcesz uczestniczyć w imprezie ponad podziałami - dołącz!" - zachęcają Hanna i Ania.

Co w planie? Oczywiście tylko kobiety: zagrają Gang Śródmieście, Moon_Deck i Hiena.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

A my mamy dla Was kilka wejściówek. Co trzeba zrobić? Napiszcie nam maila o tytule Parada Kobiet - która pierwsza ta lepsza!


Szukasz ciekawych wydarzeń LGBT i LGBT-friendly?
Zapraszamy do zapoznania się z naszym
QUEEROWYM ROZKŁADEM JAZDY!