Wygraj bilety na koncert Amandy Palmer

31 maja koncert w Warszawie!

Dodano: 18.05.2017, Aktualizacja: 18.05.2017

31 maja w warszawskiej Proximie wystąpi Amanda Palmer i Edward Ka-Spel. Mamy dla Was bilety na koncert!


Amanda Palmer to amerykańska wokalistka, kompozytorka i pianistka. Artystka popularność zdobyła dzięki występom jako kobieca połowa duetu muzyczno-kabaretowego The Dresden Dolls, w ramach którego powstały cztery albumy. Jej kariera solowa rozpoczęła się albumem „Who killed Amanda Palmer”, wydanym w 2008 roku, w którym do współpracy zaprosiła St. Vincent.

Wokalistka znana jest również z porywających przemów – jej wykład „The Art of Asking” w ramach TED obejrzany został ponad 10 milionów razy. Palmer współtworzy portal patreon.com, który ma na celu wsparcie artystów w ich działalności.Prywatnie Palmer jest żoną pisarza Neila Gaimana. Biseksualna artystka mówiła w rozmowie z AfterEllen w 2007 roku, że "jestem biseksualna, ale to nie jest coś o czym często myślę. Spałam z kobietami, spałam z facetami, więc chyba tak się to nazywa". Palmer głośno też mówi o tym, że nie jest monogamiczna i że zawsze tworzyła otwarte związki. O prawach LGBT mówi często i głośno.


Edward Ka-Spel to lider kultowej formacji The Legendary Pink Dots!


Na polskim koncercie Amanda Palmer & Edward Ka-Spel promować będą nadchodzący album „I Can Spin a Rainbow”.

Mamy dla Was bilety na warszawski koncert! Co trzeba zrobić? W komentarzu pod newsem w kilku zdaniach opiszcie Waszą ulubioną piosenkę Amandy Palmer (bądź The Dresden Dolls). Na komentarze czekamy do połowy przyszłego tygodnia (24 maja). Ze zwycięzcami skontaktujemy się przez wiadomość na portalu.

Więcej informacji o koncercie.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU