Tom Daley i Dustin Lance Black na ślubnym kobiercu

W tajemnicy, ale bajkowo

Dodano: 08.05.2017, Aktualizacja: 09.05.2017

Tom i Dustin w ubiegły weekend wzięli ślub. Wszystko zawisło na włosku, gdy skoczek do wody wylądował w szpitalu, ale na szczęście się udało. Para teraz celebruje swoje małżeństwo i planuje miesiąc miodowy. Po wielu przygodach po drodze – to był dla nich wielki dzień: pełen szczęścia i wzruszeń, wszystko się udało. Gratulujemy!


Tom i Dustin są ze sobą od 2013 roku. Zaręczyli się w 2015, a teraz – stało się, panowie wzięli ślub. Ślub wzięli w Bovey Castle w Devon. I było jak w bajce. Daley zacytował Szekspira… z balkonu. Był kwartet smyczkowy. Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie – najbliższa rodzina i przyjaciele. Wiemy nawet, że był trzyposiłkowy obiad i olbrzymi tort.


Nie obyło się bez komplikacji. Para ostatnio przechodziła kryzys – wypłynęły informacje o romansie Toma z modelem oraz filmy, na których się rozbiera, a które wysyłał do innych mężczyzn. Tłumaczyli się, że otworzyli swój związek. A może po prostu rozstali się na 7 miesięcy. Nie wiemy jak było, ale ważne, że finał jest piękny i pokrzepiający.  

On 6th May 2017, I married the love of my life, @dlanceblack  We shared the day with 120 of our closest friends and family, from Texarkana to Plymouth! Thank you to everyone who made this weekend the most special weekend of our lives! • • • @burberry London Gay Men's Chorus  @andymacphotofilm • • • #NoRomeo

Post udostępniony przez Tom Daley (@tomdaley1994)So... what did you do this weekend?

Post udostępniony przez Dustin Lance Black (@dlanceblack)


Jak pisze „The Sun”, bliscy Toma i Dustina byli podekscytowani ślubem, ale po tych wydarzeniach radzili, żeby się jednak nie spieszyli. Widać miłość jest silniejsza i obaj panowie złożyli przysięgę.


Po całym zajściu, panowie potwierdzili, że są razem, a ich związek jest mocniejszy niż kiedykolwiek.

Dzień przed ceremonią Tom miał mały wypadek podczas treningu i wylądował w szpitalu. Stało się to:


This was not meant to happen! I slipped out of my shape just before the competition yesterday! See the full story by watching my latest VLOG :) link in bio or swipe up on my Instagram story!

Post udostępniony przez Tom Daley (@tomdaley1994)


A finał był taki:


What doesn't kill you makes you stronger! #AthleteLife Back on the board soon

Post udostępniony przez Tom Daley (@tomdaley1994)


(ar)