Przełamujemy stereotypy - od tego jesteśmy

4. urodziny Twin Heart

Dodano: 10.03.2017, Aktualizacja: 10.03.2017

Już w sobotę 4. urodziny Twin Heart - niezwykłej kobieco-kobiecej imprezy. Hanna i Ania, które kilka lat temu postanowiły wyciągnąć "nasze dziewczyny" z domów, w ciągu tych czterech lat zorganizowały 60 imprez w 25 klubach. "Nie ma gotowego przepisu na udaną imprezę. To składowa wielu czynników i pracy wielu osób. Same uczymy się na błędach, ale właśnie od tego jesteśmy - przełamywania stereotypów. Najważniejsze, żeby wszystko robić z wielkim sercem i pasją - to nasza jedyna recepta" - mówią. A my zapraszamy 11 marca do Novej Maski w Warszawie!


Wszystko zaczęło się cztery lata temu, gdy Hanna i Ania pomyślały, że fajnie byłoby zrobić coś dla kobiet kochających kobiety, znaleźć przestrzeń na pokazanie ich talentów, stworzyć przyjazną dla nich atmosferę. 

W 2013 roku, podczas pierwszej odsłony imprezy na Dzień Kobiet, w klubie Miasto pojawiło się 500 dziewczyn - tym samym Hanna i Ania nie miały już wątpliwości, że takie imprezy są potrzebne. Dziś na Twin Heart przyjeżdżają kobiety z całej Polski i nawet z zagranicy. 

Jeżeli ktoś zapyta - po co to wszystko? Przede wszystkim, by zachęcić dziewczyny do ujawniania się i poznania swojej wartości. I oczywiście, by dobrze się bawić w przyjaznym gronie!

Czego życzyć Hannie i Ani? Swojego lokalu, bo o tym od dawna marzą. 

Bawcie się dobrze!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU


Szukasz ciekawych wydarzeń LGBT i LGBT-friendly?
Zapraszamy do zapoznania się z naszym
QUEEROWYM ROZKŁADEM JAZDY!