Tom Daley miał romans z modelem?

Słynna para znowu pod ostrzałem tabloidów

Dodano: 22.02.2017, Aktualizacja: 22.02.2017

Tom Daley i Dustin Lance Black nie mają spokoju: tym razem brytyjskie tabloidy donoszą o rzekomym romansie olimpijczyka z modelem, który miał trwać... Kilkanaście miesięcy. Podobno dla lokalnej gejowskiej społeczności otwarty charakter związku Daleya i Blacka był czymś oczywistym. Prawda, czy nie - współczujemy. Ale może czas też przestać udawać?


Miesiąc temu w sieci pojawiły się fotki i filmik ze Snapchata Toma Daleya. Okazało się, że sportowiec wymieniał "seksowne" wiadomości, zdjęcia i film z jednym z fanów. Co na to Black? "Jesteśmy silniejsi" - powiedział Tom i podkreślił, że jest młody i takie rzeczy dzieją się we współczesnym świecie - a panowie mieli wtedy kilkumiesięczną przerwę i zapewnili, że planowany ślub się odbędzie.Teraz brytyjskie tabloidy ponownie zaatakowały parę: tym razem poszło o rzekomy romans Daleya z modelem, Edwardem Williamem, który miał trwać 18 miesięcy - aż do końca 2015 roku. Relacja miała mieć charakter czysto fizyczny i panowie spotykali się tylko, gdy Blacka nie było. 

Romans nie był rzekomo tajemnicą dla lokalnej społeczności gejowskiej, wiedział też o tym podobno Black, który poznał się z Williamem (który mieszkał niedaleko Toma).

Daley milczy, a model powiedział tabloidom, że "nie chce o tym rozmawiać".

Prawda, czy nie - każdy ma prawo do prywatności, więc panom współczujemy. Z drugiej strony - może już czas porozmawiać o otwartych związkach?

Jakiś czas temu pytaliśmy się o Wasze zdanie na ten temat. Jak widać: jest dość jednoznaczne:
Przypomnijmy, że Tom Daley ujawnił się w grudniu 2013 roku. W klipie, który Daley umieścił na swoim kanale na YouTube, sportowiec przyznał, że spotyka się z mężczyzną, ale nie zdradził o kogo chodzi. Podkreślił jednak, że jest szczęśliwy i czuje się bezpiecznie. Wyraził też nadzieję, że jego wyznanie spotka się ze wsparciem fanów i fanek. Coming out był dużym wydarzeniem, a prywatnym życiem Toma szybko zainteresowały się brytyjskie media. Miesiąc później było już wiadomo, że tajemniczym ukochanym sportowca jest zdobywca Oscara za scenariusz do "Obywatela Milka", Dustin Lance Black.

(red)