Czy są z nami balangowicze?

W Krakowie rusza nowy cykl imprez

Dodano: 14.02.2017, Aktualizacja: 15.02.2017

W jednej z najstarszych krakowskich knajp rusza nowa cykliczna impreza - Playmate. Lubicie imprezy przy dobrej muzyce? Brakuje Wam takiego przyjaznego miejsca w Krakowie? To może być coś dla Was!


Kiedyś w tym miejscu było kultowe już miejsce "Pod Papugami", obecnie to "Szpitalna 1" przy Małym Rynku. To miejsce, które stawia na gościnność i dobrą muzykę. I dlatego już 18 lutego rusza nowy cykl imprez, Playmate. Lubisz dobre imprezy? Facetów w stylu dancers, ravers, sports, queens, whitetrash? Nie jesteś sam, a wygląda na to, że w Krakowie jest Was nawet kilku.

Co muzycznie Was czeka?Mieszanka muzyki elektronicznej z naciskiem na muzykę radosną (disco i house), choć z biegiem nocy mocniejszą, by na afterze (nie ma spania po 6 rano!) wrócić do lżejszych brzmień.


Na danceflorze "The One" zagra berliński DJ i producent Marc Miroir a wspierać go będą znany krakowskim balangowiczom DJ Huges oraz Matik Automatik, gospodarz cyklu.


Na drugim parkiecie "One Night Stand" bardziej "piosenkowo" zagra Trzcina (Bueno Bros, Radio Kampus) oraz niezniszczalny tutejszy dyskdżokej, sympatyk wędkarstwa, Tamil w kolaboracji z Janurzem, człowiekiem o najpiękniejszym wąsie na Śląsku oraz inicjatorem ruchu społecznego Daj se [no daj].

Szukasz ciekawych wydarzeń LGBT i LGBT-friendly?
Zapraszamy do zapoznania się z naszym
QUEEROWYM ROZKŁADEM JAZDY!