Za nami 20. urodziny QUEER.PL

Tak było!

Dodano: 11.10.2016, Aktualizacja: 11.10.2016

Wspomnienia, wzruszenia i zabawa do białego rana w krakowskim klubie Cocon - za nami 20. urodziny naszego portalu. Zobaczcie jak było.


Nasz portal, jako Innastrona.pl, pojawił się w internecie w 1996 roku. W 2012 roku odświeżyliśmy wygląd i zmieniliśmy nazwę na QUEER.PL. W ciągu tych 20 lat wiele się wydarzyło: dziś nasz portal jest nie tylko najstarszym portalem LGBT w Polsce, ale także jednym z najdłużej istniejących i ukazujących się bez przerwy internetowych wydawnictw dla naszej społeczności na świecie. Brzmi bardzo wyniośle, ale jesteśmy z tego powodu ogromnie dumni!

W ostatnią sobotę świętowaliśmy z tej okazji w Krakowie - najpierw spotkaliśmy się z osobami, z którymi w ciągu tych wszystkich lat mieliśmy okazję się poznać, inspirować i współpracować, potem razem z użytkownikami i użytkowniczkami bawiliśmy się do rana w krakowskim klubie Cocon. Była podpisywana pamiątkowa ścianka, był toast od Barefoot Wine i występ cudownej Drag Queer Charlotte.

Dziękujemy Wam za obecność, miłe słowa i życzenia, bez Was nie byłoby nas! I dajcie znać jak się bawiliście! :)
Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.